ח"כ שטבון: "עצרו את מצעד הקנאביס – אל תתנו לסמם אתכם"

פרשת "הסמים והמפורסמים" הובילה את סגן יו"ר הכנסת לפרסם סטטוס זועם כנגד הזעקה הציבורית להקלה בחוקי הקנאביס. "הגיע הזמן להפסיק להכשיר כל דבר שמתחשק לאיזו קבוצה שהחליטה שככה נראים פני העם," כתב.

יוני שטבון, ח"כ מטעם 'הבית היהודי' וסגן יו"ר הכנסת, יוצא בהודעה חריפה כנגד התמיכה הציבורית בהקלה על חוקי הקנאביס. הערב פירסם שטבון סטטוס בדף הפייסבוק שלו ובו קרא לעוקביו לא להקשיב לאלו המציגים טיעונים בעד, גם לא למדענים.

יוני שטבון
ח"כ יוני שטבון

בסטטוס, שפורסם דקות לאחר ההודעה על כך שבכוונת המשטרה להקל על צרכני הקנאביס, כתב סגן יו"ר הכנסת כי "מצעד מעשני הקאנביס יוצא לדרך והגיע הזמן לומר עצרו ומהר".

"ככה זה עובד, מפורסמים, שחקנים וסלבים ימשיכו לצוץ כמו פיטריות ויבהירו לנו שלעשן זה 'אחלה' ושאף אחד לא יכול לעצור את זה," כתב. "מלומדים ואנשי מדע, שנסחפים ל'מיין סטרים' שנוצר יסבירו לכולנו שזה לא כל כך חמור ואולי עדיף שכך – 'זו הרי התקופה ותראו מה קורה בחו"ל'."

"פוליטיקאים ימשיכו לקדם חקיקה, טוקבקסיטים ופורומים אינטרנטיים של מעשנים ייחשפו בגאווה לציבור והופ כולנו 'נאלץ' לחשוב שקנאביס הוא זכותו הטבעית וההיסטורית של העם היושב בציון. אז זהו, שלא! לעשן, להתמסטל, לברוח מהחיים, לא להתמודד זה לא טוב, כן זה פשוט לא טוב. החיים יפים, מופלאים וקשים כאחד. אבל הגיע הזמן להפסיק להכשיר כל דבר שמתחשק לאיזו קבוצה שהחליטה שככה נראים פני העם."

"שחיקת הגבולות בין אמת לשקר, טוב ורע הפכה להיות כלי שיטתי בידי מסממי הדעות בשנים האחרונות," סיכם. "נכון זה לא אופנתי לדבר כך – חברים תחיו ותחוו את החיים באמת. אל תיתנו לסמם אתכם ברעיונות כוזבים. אופנה חולפת, ערכים אמיתיים לא!"

כזכור, לפני כחצי שנה פרסמה מפלגת 'הבית היהודי' קליפ בכיכובם של ח"כ נפתלי בנט וח"כ איילת שקד ובו הם נראים "מתארגנים" על "חומר טוב". צפו כאן.

לסטטוס לחצו כאן.

ראו גם: נאום הסחית: עירית לינור נגד לגליזציה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט