חדש: ג’וינט קטניפ לחתולים

חנות מקוונת בארה”ב מציעה כעת ג’וינטים מלאים בקטניפ – ב-10$ ליחידה – במיוחד עבור חתולים שאוהבים לתפוס ראש.

אחרי ה’בונזו-קנאביס לכלבים‘, מגיע כעת מוצר חדש גם בעבור חתולים: חנות מקוונת לממכר צעצועי חתולים מציעה כעת לראשונה ג’וינטים מלאים בקטניפ ב-10$ ליחידה.

בדף המכירה של המוצר המעניין מציעה החברה “חבילת 5 ג’וינטים של קטניפ לשימוש פנאי” ומדגישה כי “מדובר במוצר המכיל 100% קטניפ משובח” וכי “כל הג’וינטים מגולגלים ביד ואטומים לחלוטין”.

ג'וינט קטניפ לחתולים

בתיאור המוצר נכתב: “השליכו את הג’וינטים לעבר החתול וצפו כיצד הוא משחק איתם. זוהי המתנה המושלמת עבור חברך הטוב ביותר”.

שימו לב עם זאת, כי על אף שבעולם מושלם ייתכן והחתול שלכם יראה את הג’וינט, ישים אותו באלגנטיות בפיו וימתין בסבלנות שתקחו תמונה ותעלו אותה לפייסבוק בדרך לאלפי לייקים, במציאות, על פי דיווחים, נראה כי החתול צפוי בעיקר לשחק עם הג’וינט, להתחבק איתו ולהתמסר איתו עד שייעלם מתחת לספה.

גם זה בטח יעניין אותך

ג'וינט קטניפ לחתולים

קטניפ (Nepeta cataria) הוא צמח ממשפחת המנטה והנענע המכיל רכיבים ארומטיים (נפטלקטון) שמעוררים חתולים. הם נהנים להריח אותו, לההתחכך בו ולפעמים גם לאכול אותו. הם מתגלגלים, קופצים ומשתובבים כשעל פניהם הבעה של עונג רב, אך אל דאגה, החומר אינו ממכר ואינו מזיק. הוא פשוט גורם לחתולים הנאה לזמן קצר ותו לא.

שימו לב שרק חתולים מבוגרים מגיבים לחומר, ואין זה משנה אם הם זכרים או נקבות ואם הם מעוקרים או לא, וכן הוא איננו משפיע בהכרח על כל חתול, אלא רק על כ-50% מהם.

ראו עוד:
בעלי חיים שאוהבים להתמסטל
דילר על ארבע: חתול הבריח מריחואנה לכלא
חתול הביא מריחואנה הביתה, הבעלים התקשרה למשטרה
הכלב שלה אכל 3 גרם מריחואנה – והכניס אותה לצרות

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר