אינסטגרם בשירות משטרת אוסטרליה – נעזרת בתיוגים לצורך פשיטות על כתובות של צרכני קנאביס

משטרת אוסטרליה מחפשת תיוגים בנושאי מריחואנה ופושטת על בתים של חשודים בהחזקה ו/או בגידול של הצמח.

צרכני מריחואנה אוסטרלים המפרסמים תמונות שלהם כשהם מעשנים, חושפים את עצמם לעיני האח הגדול. משטרת אוסטרליה נעזרת בתיוגים המרמזים על תוכן התצלומים ופושטת בעזרתם על כתובות של צרכני קנאביס במדינה.

תמונות המועלות לאינסטגרם מהוות ראיות למשטרת אוסטרליה

דובר משטרת ויקטוריה (אחת המדינות באוסטרליה) הזהיר השבוע שצרכני קנאביס אשר יעלו תמונות מסוג זה לאתרי שיתוף תמונות למיניהם, יאותרו, יועמדו לדין פלילי וצפויים לעונשים חמורים אם ייתפסו.

“כל מי שמפרסם תמונות כאלו עלול למצוא עצמו מוזמן לחקירה פלילית ויואשם בהחזקה ו/או גידול של סמים מסוכנים,” אמר הדובר ל-Herald Sun, מגזין חדשות מקומי במלבורן.

אחת התמונות החשודות

למרות שמרבית המשתמשים באינסטגרם מקפידים לבטל את האפשרות האוטומטית למעקב גיאוגרפי לפני פרסום תמונות באתר, ישנם כאלו שלא… רבות מהתמונות מכילות גם סימנים מזהים כמו פנים, מקומות ואפילו שמות מלאים.

משטרת ויקטוריה מעודדת אזרחים הגולשים באינטרנט לדווח להם על כל תמונה המועלית לאתר ומציגה סמים. במקביל התחילו להזהיר רבים ממשתמשי אינסטגרם באוסטרליה את חבריהם. “סטלני אוסטרליה היקרים, אנא הקפידו לא לפרסם תמונות שלכם עם הפרחים,” רשם אחד הגולשים והזהיר מפני עיניה המקוונות של משטרת אוסטרליה.

תמונה שהעלה משתמש לאינסטגרם
Woke up ina Forest #Weed #og #GrowOp #creez #tree

אחת התמונות החשודות

אחת התמונות החשודות

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר