איך לקנות שמן המפ בזול – שלא יעבדו עליכם

חנויות בישראל מציעות שמן המפ למכירה במחירי גזל, אך באינטרנט ניתן למצוא את אותו מוצר במחירים נמוכים ב-50% ואף יותר. כך למשל שמן המפ במשקל 500 מ”ל עולה בארץ 179 ש”ח, אך בהזמנה ברשת כ-60 ש”ח בלבד. אז שלא יעבדו עליכם – כך תבצעו קניה של שמן המפ בזול.

שמן המפ, או ‘שמן זרעי המפ’ אם להיות מדוייקים, הוא חוקי לחלוטין, למרות שבסופו של דבר מופק מזרעיו של צמח שנחשב בחוק הישראלי לסם מסוכן ואסור. זרעי המפ, מהם מופק השמן, נחשבים ל’מזון על’ בריאותי במיוחד, ועוזר לרבים הסובלים ממגוון מחלות ובעיות בריאותיות. השמן עשיר באומגה 3 ובאומגה 6, מתאים כתוספת לכל מזון, אורגני, טבעוני, Non-GMO וללא שומן טראנס.

שמן המפ NUTIVA
שמן המפ – בישראל יקר מדי

השימוש בשמן זרעי המפ מתפשט

שמן המפ הפך בשנים האחרונות למצרך מבוקש ביותר, הן כתוסף מזון והן כטיפול במגוון בעיות בריאותיות, בעיקר דלקות עור, דרמטיטיס, פסוריאזיס וכיוצ”ב, וכמו בכל שוק בישראל, גם בשוק שמני ההמפ מתבצע למעשה גזל של הציבור הישראלי, שמרוב שמנסה לא להיות פראייר, הופך לפראייר הגדול בעולם.

פרסומים על כך ששמן המפ יעיל בטיפול בפסוריאזיס, בדרמטיטיס ובשאר דלקות עור למיניהן, הובילו לכך שהשמן אזל מהמדפים בישראל, על אף מחירו הגבוה בשוק. עם זאת הסוחרים מיהרו להזמין אספקה חדשה וכיום מוצע שמן זרעי המפ למכירה בחנויות בישראל – אך במחירים גבוהים מדי של פי 2, פי 3 ויותר – ללא כל סיבה נראית לעין.

אנחנו בטח לא פראיירים…

כך למשל בחנות ‘ביו-גאיה‘ מוצע שמן המפ במשקל 500 מ”ל במחיר של לא פחות מ-149 ש”ח (אחרי הנחה ממחירו המקורי – 210 ש”ח). שמן המפ במשקל 250 מ”ל עולה 109 ש”ח ובעבור בקבוק של 200 מ”ל דורשת החנות סכום של 88 ש”ח.

החנות ‘מדי-לינק‘ מציעה בקבוק שמן המפ של חברת CANAH במשקל 250 מ”ל במחיר אסטרונומי של 99 ש”ח, או זוג בקבוקי 250 מ”ל ב-180 ש”ח.

החנות ‘BTEVA‘ מציעה מבצע של ממש: 3 בקבוקי שמן המפ של CANAH במשקל 250 מ”ל האחד, באריזה אחת במחיר של 275 ש”ח. נשמע זול? לא ממש. זה יוצא 91 ש”ח לבקבוק לפחות. בקבוק בודד באותה חנות אגב, יעלה כבר 99 ש”ח, כמו בשאר החנויות. בקבוק של 500 מ”ל יעלה לכם 179 ש”ח!

ברשת החנויות ‘טבע קסטל‘ יגזלו ממכם גם כן 109 ש”ח לפחות בעבור בקבוק שמן המפ אורגני של חברת Pukka במשקל 250 מ”ל. בחנות ‘גרין מארקס‘ כבר ירצו 115 ש”ח עבור אותו הבקבוק בדיוק.

איך לקנות שמן המפ בזול?

הגזל שמבצעות החנויות בישראל הוא כמובן ניצול פשוט של שוק שלם של אזרחים שאינם דוברים אנגלית או שאינם מעורים בשימוש ורכישת מוצרים באינטרנט. עם זאת, בכמה צעדים פשוטים תוכלו לרכוש שמן זרעי המפ איכותי ביותר – בחצי המחיר שמוצע בישראל ובמשלוח עד הבית.

כך למשל בקבוק שמן המפ איכותי של חברת MANITOBA בנפח 500 מ”ל יעלה לכם באינטרנט כ-60 ש”ח בלבד (כאן) – רבע מהמחיר המבוקש בארץ ואך פחות.

גם קופסת 30 קפסולות של שמן המפ (כאן) היא פתרון יעיל שיעלה לכם הרבה פחות מבישראל.

בנוסף נפתחו חנויות המפ בעברית, המאפשרות גם הן גישה לאותם המוצרים – וגם מוצרים אחרים כמו קוסמטיקה ובגדים המיוצרים מהמפ – במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אז… שלא יעבדו עליכם!

רכישת מוצרי CBD (שמן, משחות ועוד) – כאן

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר