טוען...

תיקון עולם מחזירה את זני הקנאביס אנטרקטיקה מידנייט וערן אלמוג לשוק

חברת הקנאביס הותיקה בישראל מחזירה לשוק כמה מזני הקנאביס הפופולריים שלה שלא היו זמינים למטופלים במהלך השנתיים האחרונות

כשנה וחצי אחרי שעברה לידי הנהלה חדשה של חברת ‘קנביט’ (Cannbit) מחזירה למדפים חברת הקנאביס הותיקה ‘תיקון עולם’, הראשונה בישראל, את זני הקנאביס הותיקים שלה: ‘אנטרקטיקה‘, ‘ערן אלמוג‘, ‘מידנייט‘, ‘אור‘ ו’נגה‘ – רובם זנים מקטגוריית T20/C4 המבוקשת.

אנטרקטיקה (19.7% THC) ומידנייט (8.7% THC ו-13.4% CBD) יגיעו לחנויות כבר השבוע (רביעי), והאחרים ייכנסו לחנויות במהלך החודשים הקרובים. מבין הזנים של תיקון עולם, עד כה היו זמינים למטופלים רק הזנים ‘אלסקה‘, ‘ארז‘, ‘אבידקל‘ והזן החדש ‘בראשית‘.

אנטרקטיקה (Antarctica) – סאטיבה T20/C4
אנטרקטיקה (Antarctica) – סאטיבה T20/C4 – עם THC 19.7%

כעת, בעזרת הזנים הותיקים שחוזרים, מקווה החברה גם להחזיר אליה לפחות חלק מלמעלה מ-16,000 המטופלים שהיו משוייכים אליה באסדרה הישנה לפני המעבר לשיווק בבתי מרקחת.

הזן ‘אור’, אחד הפופולריים של החברה בעבר, נקרא כמו זן אחר חדש של חברת ‘טוגדר’, אך לדברי החברה לא מדובר באותו זן. ‘אור’ של תיקון עולם גדל בחוות החברה בישוב כפר יהושע, כמו גם הזנים ‘אנטרקטיקה’, ‘ערן אלמוג’ ו’מידנייט’. הזן ‘נגה’ גדל בחווה באזור ים המלח.

זני תיקון עולם מידנייט ערן אלמוג אנטרקטיקה
זני תיקון עולם חוזרים: ערן אלמוג, אנטרקטיקה, מידנייט

הזנים החזקים יותר, מקטגוריית T20, יימכרו במחיר הוגן יחסית של 259 ש”ח לאריזת 10 ג’. הזן מידנייט מקטגוריית T10/C10 יימכר ב-239 ש”ח. תיקון עולם מציעה הנחות נוספות על מוצריה עבור חברי מועדון הלקוחות שלה שנפתח לאחרונה במטרה לאפשר רצף טיפולי ללקוחות קבועים.

בתמונות שהגיעו לידי מגזין קנאביס נראה כי חל שיפור משמעותי באיכות הזנים, לפחות מבחינה חיצונית ורמת גימור, טרימינג ובשרניות, בעיקר של הזן אנטרקטיקה שישווק בקטגוריה T20/C4 ונראה דחוס היטב ועתיר טריכומות וללא עלעלים מיותרים.

חלק מהזנים ברשימה משווקים גם בקנדה ובארה”ב דרך חברת תיקון עולם גלובאל (TIKUN USA). בשנת 2017 חלקם אף זכו במקומות הראשונים בתחרויות זני הקנאביס של קנדה.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר