טוען...

שוטר נעצר בחשד לגידול 500 צמחי קנאביס

7 חשודים, ביניהם גם שוטר אחד, נעצרו בחשד להפעלת שתי דירות לגידול קנאביס לא חוקי בכפרים ערביים בצפון הארץ. 500 צמחים נתפסו

המחלקה לחקירות שוטרים הצטרפה לחקירת המשטרה לאחר שבמהלך פשיטה על דירות גידול קנאביס לא-חוקיות בישובים הערביים דיר אל אסד וכיסרא שבצפון הארץ התגלה כי אחד מ-7 מפעילי הדירות הוא שוטר.

על פי דיווח המשטרה, “במסגרת פעילות יזומה וממוקדת של שוטרי המחוז הצפוני למנוע הפצה של סמים מסוכנים נפתחה חקירה סמויה ביחידה המרכזית של מחוז צפון במסגרתה עלה כי בין המעורבים נמצא גם שוטר”.

“שוטרי המחוז הצפוני פשטו הבוקר בתום חקירה סמויה על 2 מעבדות לגידול סמים בדיר אל אסד ובכיסרא ועצרו 7 חשודים,” דווח עוד.

בסך הכל בשתי הדירות נתפסו על פי הדיווח יותר מ-500 שתילי קנאביס כשהחשודים, תושבי דיר אל אסד, עבדון, מעלות, ירכא ועראמשה, יובאו בהמשך היום בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט השלום בנצרת.

“משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים שברשותה על מנת להגיע לגורמים הסוחרים ומפיצים סמים,” מסרה המשטרה. “חלק ניכר מהמאמצים מוכוון מראש לאיתור מפיצי סמים בקרב בני נוער, פעילות עברינית אשר מכניסה עוד ועוד צעירים למעגל צריכת הסמים. מעגל אשר מעבר לסכנות הבראותיות המיידיות הטמונות בו מתדרדר פעמים רבות להתמכרות, שימוש בסמים, חבירה לגורמים עבריינים ויציאה ממסלול החיים הנורמטיבים”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר