עוזרים לנזקקים: פעילים מחלקים ג’וינטים לחסרי בית

עשרות הומלסים ונזקקים בדנוור, קולורדו, קיבלו השבוע ג’וינטים בחינם מקבוצת פעילים שהסתובבה עם הרכב וחילקה אותם בחינם לצד מים ומאנצ’יז

קהילת חסרי הבית בדנוור, קולורדו, הולכת וגדלה בעקבות ההקלה על חוקי הקנאביס – שהובילה לזרם של תיירים ופיתוח משמעותי של עסקים וכלכלה המאפשרים גם להומלסים לקבל מעט יותר מהשפע הרב.

בכדי לעזור לאותם הומלסים לעבור את היום בכיף, החליטו קבוצת פעילי קנאביס בשם “מועדון המעשנים” (The Smokers Club) לחלק ג’וינטים מלאים בקנאביס איכותי לחסרי בית ברחובות דנוור, בירת קולורדו.

לצד הג’וינטים – שהתקבלו בברכה כמובן – חילקו החברים גם בקבוקי מים וחטיפים להתמודדות עם המאנצ’יז.

“סתם החלטנו לעשות טוב לסביבה ולחברה,” הם אומרים.

גם בשנה שעברה נערך בקולורדו מבצע מיוחד לחלוקת קנאביס בחינם לנזקקים. חברי קבוצת Grow4Vets שמו להם למטרה לנסות ולעזור לאותם נפגעים בעזרת שימוש חופשי במריחואנה ובמהלך השבוע חילקו חברי הקבוצה פרחי קנאביס, שמנים, זרעים ושקיות מוצרי מזון המכילים קנאביס למאות יוצאי צבא אמריקניים בקולורדו, כתחליף לתרופות המרשם אותן הם מקבלים להתמודדות עם כאבים נפשיים ופיזיים בעקבות שירותם הצבאי.

בברקלי, קליפורניה, קבעה בשנה שעברה העיריה כי חולים חסרי בית הסובלים מקשיים פיננסיים יוכלו לקבל קנאביס רפואי בחינם. כל חנות קנאביס רפואי חויבה להפריש 2% מהמלאי לטובת הפרוייקט.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר