נוצצת: סדרת “דיאמונדס” החדשה של קנדוק – ממחר בחנויות

קנדוק ממשיכה להתרחב ומודיעה על השקת סדרת זני קנאביס חדשה ונוצצת מטריכומות, 'דיאמונדס' (Diamonds), שתשווק ממחר עם שני הזנים המפורסמים 'גורילה גלו' ו'מנגו'. החברה הודיעה על התחייבותה לשווק מעתה מוצרים עם שמות זני המקור.

‘קנדוק’ (Canndoc) ממשיכים להפגיז: מחר תושק בישראל סדרת זני הקנאביס החדשה של החברה, בשיתוף פעולה עם ענקית הקנאביס הקנדית ‘טילריי’. השת”פ, שהחל בינואר השנה בייבוא ראשון וכעת נכנס לשלב השני עם סדרת “דיאמונדס” (Diamonds, “יהלומים”) של זני קנאביס פרימיום הכוללת מוצרים איכותיים בלבד ממותגים מובילים. בשלב ראשון יושקו שני זני אינדיקה עתירי THC ומפוצצי טריכומות נוצצות.

השקת ‘דיאמונדס’, שיגיע מחר ל-95 בתי מרקחת ברחבי הארץ, באה במקביל לשורת הודעות מעניינות שפרסמה ‘קנדוק’ בשבועות האחרונים, תוך שהיא מנסה לבסס עצמה כמי שמתכוונת להוביל לא רק את שוק הקנאביס הרפואי אלא גם את שוק הפנאי בימים שלאחר הלגליזציה. לשם כך, מלבד ההסכם עם ‘טילריי’, היא חתמה גם עם ענקית הקנאביס הקנדית ‘אפריה‘ וכן עם מותג הקנאביס הבינלאומי ‘קוקיז‘ מקליפורניה, ועוד.

תפרחת "מנגו" - אינדיקה T20/C4 - סדרת "דיימונדז" של קנדוק עם טילריי
תפרחת “מנגו” – אינדיקה T20/C4 – סדרת “דיאמונדס” החדשה של קנדוק

בשונה מהסדרה הראשונה של טילריי שהגיעה לישראל לפני כחצי שנה בשמות גנריים (אלפא, בטא, דלתא…), ובשונה גם מהנוהג של חברות אחרות למתג כינויים משלהן לזנים, ‘קנדוק’ החליטה לנקוט בגישת “להחזיר עטרה ליושנה” ומודיעה כי מעתה היא תשווק את מוצריה עם שמות זני המקור, זאת כחלק ממה שהם מכנים “אמנת שקיפות זני המקור” שתפורסם באתר החברה בתקווה להשפיע על שאר השוק לפעול כך גם כן.

אמנת שקיפות זני המקור

“אנו מאמינים בהשפעה הייחודית של זני המקור, ובהתאמה הקפדנית הנדרשת בין כל אחד מהזנים לצרכיו האישיים של כל מטופל ומטופל,” מסבירים בחברה. “לכן יזמנו את אמנת שקיפות זני המקור הכוללת התחייבות לשקיפות מלאה בכל הנוגע לזני מוצרי הקנאביס הרפואי האיכותי של קנדוק  – מהיום כל מוצרי קנדוק יכללו מידע מפורט על זני המקור בשקיפות מרבית וכפי שנהוג בעולם”.

לדבריהם “במשך אלפי שנים שימש הקנאביס בתרבויות קדומות כתרופה מרכזית של האדם, וכך התפתחו בעולם זני מקור רבים, בעלי מאפיינים ייחודיים, ששימשו לטיפול בבעיות רפואיות רבות. זני המקור שונים זה מזה לעיתים אף באופן קיצוני ומורכבים מפרופילים שונים הכוללים מאות מולקולות ממשפחות הקנאבינואידים, טרפנואידים ופלבאנואידים ביחסים משתנים”.

זני קנאביס סדרת דיימונדז Diamonds של קנדוק Canndoc
‘גורילה גלו’ (GG) ו’מנגו’ (Mango) – זני הקנאביס המצליחים מחו”ל, עכשיו גם בישראל

ואכן, סדרת ‘דיאמונדס’ החדשה כוללת שמות של זנים מפורסמים, מהמוכרים ביותר בענף הקנאביס העולמי לאורך 50 שנים, בראשם ‘גורילה גלו‘ (Gorilla Glue) המכונה גם ג’יג’י (GG), ‘מנגו‘ (Mango), ועוד. בהמשך אמורים להגיע זנים נוספים – כולם כרגע מתוצרת חברת ‘טילריי’ ששלחה 850 ק”ג מהם במטוס מיוחד בחודש שעבר. חידוש נוסף בסדרת ‘דיאמונדס’ הוא שהיא מושקת במיתוג משותף של שתי החברות יחדיו.

גורילה גלו (Gorilla Glue aka GG)

המוצר הראשון במשפחת הדיאמונדס, ‘גורילה גלו‘ (GG), עולה למקום הראשון ברשימת זני הקנאביס החזקים ביותר בישראל עם נתון של 24.42% THC ששובר את השיא של ‘צונאמי’ של ‘הקסו’ שעמד על 24.3%. ‘גורילה גלו’ הוא זן זוכה פרסים ומהנמכרים והמבוקשים ביותר בעולם, בין השאר בגלל אחוזי ה-THC הגבוהים וכן בגלל מאפייני אינדיקה-סאטיבה מעורבים, כך לדברי החברה. הוא יימכר בעבור 279 ש”ח.

הזן פותח באחת מחברות הזנים המפורסמות בארצות הברית ואילן היוחסין שלו הוא הכלאה בין הזנים Sour Bud ,Chem Sister, ו-Chocolate Diesel. מקור שמו של הגורילה גלו הוא בדבק המפורסם אשר נמכר בארצות הברית בשנות ה-90, וניתן לו על פי פרשנויות שונות בגלל דביקותו הרבה עקב כמות הטריכומות הצפופה ויש אומרים משום שתחושת השימוש בו “מדביקה” אותך לספה (Glued).

“על אף מאפייני האינדיקה הדומיננטיים שבו, הזן הוא למעשה זן היברידי, כ-60-65% אינדיקה, ועל כן הוא מלווה בהשפעה מרוממת רוח, אך בד בבד בולט בהשפעה מרגיעה, ידוע כמסייע לטיפול בבעיות שינה, PTSD, כאבים כרוניים וחרדות,” נכתב בתיאור המוצר. הגורילה גלו הפך לזן מבוקש מאוד באמריקה ובקנדה, זכה בפרסי ה-Cannabis Cup במישיגן ולוס אנג’לס ובמקום הראשון בתחרות ה-High Times World Cup. 

תפרחת "גורילה גלו" - אינדיקה T20/C4 - סדרת "דיימונדז" של קנדוק עם טילריי.
תפרחת “גורילה גלו” – אינדיקה T20/C4 – סדרת “דיאמונדס” של קנדוק עם טילריי

קנדוק מבטיחה עוד כי מבחינת טעמים, אל השפעתו החזקה של ה-GG מתלווה ארומה חמוצה אדמתית חריפה שירש מאילן היוחסין שלו, פרחיו הם בגוון ירוק טורקיז ועטופים בשכבה נוצצת במיוחד של טריכומות. החברה גם מקפידה בניגוד לחברות אחרות לציין את הטרפנים (Terpenes) הבולטים בזן, במקרה זה: מירסין (Myrcene) ההדרי, לימונין (Limonene) שכשמו כן הוא, ובטא-קריופילין (Caryophyllene) הפלפלי.

מנגו (Mango)

הזן השני במשפחת הדיאמונדס החדשה של קנדוק נקרא ‘מנגו‘, עם כ-20% THC, על שם זן המקור המפורסם – גם הוא  כחלק משיתוף הפעולה עם חברת טילריי הקנדית. ‘מנגו’, בניגוד ל’גורילה גלו’ שיגיע כבר מחר (חמישי) לחנויות, יושק רק בעוד כשבוע וחצי למכירה בבתי מרקחת. גם הוא, כמו GG, מגיע בעיצוב אריזה ומיתוג חדשים ונראה בתמונות שצולמו היום (ד’) כאיכותי מאוד ועשיר בטריכומות. יימכר בעבור 279 ש”ח.

המנגו נחשב לאחד הזנים האיכותיים בעולם ונמכר בהצלחה רבה על ידי טילריי בקנדה ובאירופה, זוכה סדרתי במגוון פרסים מהיוקרתיים ביותר וידוע כזן עמוס בטריכומות נוצצות ובטעמים טרופיים חזקים. “המנגו בבסיסו הינו אינדיקה אך השפעותיו מאוזנות ותורמות ליצירתיות, מתאים ליום וללילה, טוב להקלה על חרדות ודיכאון ועשוי להקל על כאבי מפרקים ושרירים ולסייע בשינה,” נכתב בתיאור המוצר.

מבחינת מקור והיסטוריה של הזן החברה מסבירה כי “פנוטיפ המנגו המפורסם, שאנו מכירים היום, הינו הכלאה של זן המנגו המקורי משנות ה-60 עם זן KC33 וזן אפגני מקורי”. מבחינת טעמים וארומה הם מסבירים כי “שמו של הזן מעיד על טעמיו הטרופיים, המאופיינים בטעם מנגו, והארומה שלו היא לימונית, פירותית, ואדמתית חריפה”. טרפנים בולטים: מירסין ההדרי, קריופילין הפלפלי ופיינין (Pinene) האורני.

כאמור את הגורילה גלו יוכלו למצוא הצרכנים כבר מחר, ה’, בבתי המרקחת, ואת מנגו בעוד כשבוע וחצי. בשבועות הבאים צפויים להיכנס זנים נוספים לסדרה ולדברי החברה הכוונה היא לא להתפשר על איכות ולצרף ל’דיאמונדס’ רק את הזנים האיכותיים ביותר. במקביל יושקו בקרוב סדרות נוספות כמו “קנדוק אוטופיה” (Utopia), “קנדוק אינדור” (Indoor) ועוד.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר