מגלגל...

מהמשטרה לעסקי הקנאביס: הג’וב החדש של יוחנן דנינו

מפקד המשטרה בדימוס, יוחנן דנינו, מצטרף לשורת בכירים שנכנסו לענף הקנאביס המתהווה ויעמוד בראשות החברה 'טוגדר' הנסחרת בבורסה ומתכוונת לגדל קנאביס בישראל ובאוגנדה.

מפכ”ל המשטרה לשעבר יוחנן דנינו נכנס לעסקי הקנאביס ויעמוד מהיום בראש חברת הקנאביס “טוגדר”.

על פי ההסכם שנחתם הבוקר (ג’) דנינו יזכה לשכר של 36 אלף שקל עבור 40 שעות חודשיות. לדנינו יוקצו בנוסף 1.5% ממניות החברה, השוות נכון להיום כ-4 מיליון ש”ח.

יוחנן דנינו (צילום: פלאש90)
מהמשטרה לעסקי הקנאביס: יוחנן דנינו (צילום: פלאש90)

שכרו של דנינו דומה לתנאי השכר שמקבל ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק בחברת “קנדוק”, בראשה הוא עומד מאז מונה לתפקיד לפני מספר חודשים.

דנינו מילא שורת תפקידים בשדרת הפיקוד הבכירה של משטרת ישראל עד לכהונתו כמפכ”ל המשטרה. מאז שחרורו כיהן במגוון תפקידי ניהול וייעוץ בחברות ציבורית ופרטיות ,לרבות כיו”ר הדירקטוריון של “מגדל חברה לביטוח” וכן כיועץ של חברת המודיעין “בלאק-קיוב”.

דנינו הביע בשנת 2015 תמיכה מפתיעה בהפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל, זאת עוד בהיותו מפכ”ל המשטרה. “מי שמעשן קנאביס הוא לא עבריין,” אמר.

בהמשך אף חתם על מכתב תמיכה באי הפללה שנשלח לשר גלעד ארדן במסגרת קמפיין “הגיע הזמן, ארדן”.

בכך מצטרף המפכ”ל לשעבר לשורת בכירים בדימוס שנכנסו לאחרונה לשוק הקנאביס המתהווה, ביניהם לצד אהוד ברק גם שר המשפטים לשעבר חיים רמון ועוד.

לאחרונה חשפה “טוגדר” כי החלה לגדל קנאביס בחממות במדינת אוגנדה באפריקה, זאת באיחור מסויים לעומת הודעותיה המקוריות בעניין זה. בנוסף השיקה החברה חממה לגידול קנאביס רפואי באזור אשקלון,, אם כי זו טרם מוכנה לשתילת קנאביס.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר