מגלגל...
x

יובל דיסקין וינון מגל רבים בטוויטר – בגלל קנאביס

ראש השב”כ לשעבר “עקץ” את ח”כ ינון מגל לאחר שזה הודה בראיון כי צרך קנאביס בתפקידו כחבר כנסת. “זה מסביר חלק מהציוצים,” כתב דיסקין בטוויטר ומיד ספג בחזרה ממגל: “יובל, גם אני יודע עליך כמה דברים שיכולים להסביר את התנהלותך”. דיסקין הסיר מיד את הפרסום והתנצל.

אמש פורסם קטע מראיון עם חבר הכנסת ינון מגל, במהלכו הוא הודה כי צרך קנאביס גם בעת תפקידו כחבר כנסת. מגל הקפיד להדגיש שלא קיבל החלטות חשובות תחת השפעה, זאת למרות שרבים יגידו שדווקא ההחלטות הטובות שלהם נתקבלו תחת השפעה.

יובל דיסקין
יובל דיסקין, ראש השב”כ לשעבר. מצייץ.

יובל דיסקין, ראש השב”כ לשעבר ומי שרבים צופים שייכנס לפוליטיקה במסגרת כזו או אחרת בקרוב, נוהג לפרסם את דעתו ברשתות החברתיות בנוגע לעניינים רבים והבוקר התייחס הבכיר לשעבר גם להודאה הכנה של ח”כ מגל.

דיסקין, שאינו חושב שניתן לקבל החלטות טובות תחת השפעה כנראה, עשה מה שעושים רבים הבורים בתחום זה, החליט להתייחס גם הוא אל נושא הקנאביס כבדיחה, ובחר “לעקוץ” את מגל.

בסטטוס שפירסם בחשבון הטוויטר שלו רמז כאילו בגלל הקנאביס השתבשה באופן כזה או אחר דעתו של מגל עליו. “האמת? זה אולי מסביר חלק מהציוצים שלו,” כתב.

יובל דיסקין נגד ינון מגל
הציוץ של יובל דיסקין שהתחיל את המהומה: “אולי זה [הקנאביס] מסביר חלק מהציוצים שלו..”

דיסקין, בן 59, נפל ככל הנראה בפח הסטיגמה המיושנת כל כך, ונראה כי הוא אינו מעורה בחיי הצעירים של ישראל, או בסגולות של הקנאביס כתרופה למגוון מחלות. במקום להביע עמדה בעד, הוריד דיסקין את הדיון לרמה הנמוכה ביותר, ומיד ספג על כך ביקורת בחזרה מח”כ מגל.

גם זה בטח יעניין אותך

“יובל, גם אני יודע עליך כמה דברים אישיים שיכולים לכאורה להסביר את התנהלותך,” כתב מגל. “אני משתדל להיות חופשי וישר. הציוץ לא ראוי ולא ענייני”.

ציוץ התשובה של ינון מגל
“יובל גם אני יודע עליך כמה דברים” – ח”כ ינון מגל ליובל דיסקין

גם אלדד יניב, שאתמול “פרשן” את הראיון של מגל בטלוויזיה, יצא נגד ראש השב”כ לשעבר: “יובל, אתה רציני מדי בשביל ציוץ כזה”, כתב יניב. “בטוח שראית בשירות אנשים עם גראס להנאתם. טובי האנשים, גם עם אלכוהול, בשעות הפנאי בחצר ביתם”.

בעקבות התשובה של מגל הבין ככל הנראה דיסקין את הטעות שעשה, מחק את הסטטוס שלו, ובמקומו פירסם סטטוס התנצלות: “הציוץ שלי על ינון מגל היה מיותר ולא מכבד. מתנצל. נמחק,” כתב.

ההודאה של מגל אמש:

ינון מגל מודה: "עישנתי מריחואנה כחבר כנסת – אבל לא קיבלתי החלטות תחת השפעה"

Posted by ‎קנאביס‎ on Tuesday, October 20, 2015

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר