חדש על המסך: סטלנים מנסים לנהל חנות קנאביס ו”לוכדי הזנים” עושים את תאילנד

לכבוד יום הקנאביס הבינלאומי הושקו סדרת ריאליטי-קנאביס מבדרת של ג'ימי קימל בשם "High Hopes" ועונה חדשה של סדרת הקנאביס הוותיקה "Strain Hunters". ושווה להזכיר גם את "Growing Belushi" שסגרה לאחרונה עונה שלישית

תעשיית הקנאביס נמצאת בעיצומה של מהפכה, ושלוש סדרות נותנות מבט לגוונים השונים של הענף.

“High Hopes”: קומדיית-מצבים דוקומנטרית מבית היוצר של ג’ימי קימל

High Hopes, סדרת ה(חצי)ריאליטי החדשה של Hulu מבית דיסני, בהפקה של אייקון הקומדיה האמריקאי ג’ימי קימל, נותנת הצצה מבדרת לנבכי MMD – בית מרקחת ותיק בהוליווד. לאורך 6 פרקים מלווה הסדרה את האחים הבעלים, היהודים אגב, סלאבה ומישקה אשבל, בניסיונם להפוך את העסק המשפחתי לאימפריה ארצית.

אבל לשם כך, עליהם להתמודד קודם עם צוות אקסצנטרי ולא תמיד קואופרטיבי. במרכז העלילה נמצא אוריאל, העובד הבעייתי שמגיע מסטול כל בוקר; פרדי שנראה כאילו ברח הישר מתוך “סקובי דו”; והבאדטנדרים הצבעוניים ג’ארד, דאני ומורגן, כשכל אחד מביא את הסגנון המיוחד שלו.

בין בדיחות הקרש והסיטואציות המצחיקות, “High Hopes” משקפת את המתחים האמיתיים בין השאיפות העסקיות של הבעלים, לבין המורשת הנגדית והנינוחה של תרבות הקנאביס הוותיקה. במיוחד בולטים המאמצים של האחים אשבל “לחנך מחדש” את הצוות, במעבר מבית מרקחת קטן ושכונתי, לעסק מודרני וממותג.

“Strain Hunters”: לוכדי הזנים חוזרים – הפעם לביקור בג’ונגלים של תאילנד

לעומת הרחובות הסואנים של LA, סדרת הדגל של גרין האוס סידס לוקחת אותנו למחוזות אקזוטיים. מאז 2008, “לוכדי הזנים” עוקבים אחר מסעותיהם של מומחי הקנאביס אריאן רוסקאם ופרנקו לוחה המנוח, בחיפוש אחר גנטיקות נדירות וזנים מסורתיים במדינות בכל רחבי העולם.

בפרק החדש, יוצאים אריאן וצוות מומחי הגידול שלו למשלחת בתאילנד, שם קנאביס הפך חוקי לא מזמן. הם פוגשים מגדלים מקומיים, בוחנים לעומק את הקנאביס התאילנדי ודנים בהשפעות של הלגליזציה על הפולקלור והכלכלה באזור.

עם תצלומי נוף עוצרי נשימה, טכניקות גידול אקזוטיות והרבה אהבה לצמח, “Strain Hunters” ממשיכה את המסורת שהחלה לפני יותר מעשר שנים. למי שאוהב, בשנה שעברה יצא פרק נוסף של ביקור שלהם בדרום אפריקה.

“Growing Belushi”: ג’ים בלושי סוגר עונה שלישית של קומדיית הקנאביס

כוכב “האחים בלוז” והקומיקאי, ג’ים בלושי, עובר מול המצלמות מסע אישי דרך תעשיית הקנאביס בסדרת הדוקו של Discovery+. כבר שלוש עונות עוקבת הסדרה אחר מאמציו לגדל ולמכור קנאביס איכותי שהוא מגדל בחוותו באורגון.

אך ל-“Growing Belushi” יש גם פן אישי עמוק. בלושי חולק איך קנאביס עזר לו להתמודד עם האובדן הטראגי של אחיו ג’ון, ולא חושש לחשוף את האתגרים והכישלונות שבדרך, מה שהופך את הסדרה לדיוקן אותנטי יחסית, וגם מבדרת, של יזמות קנאביס מודרנית.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר