אל תקנו קנאביס רפואי לפני שהצצתם בטבלה הזאת

למה לשלם 289 ש"ח על זן קנאביס שבבית מרקחת אחר נמכר ב-160 ש"ח בלבד? הטבלה שתעזור לכם למצוא את המחיר הזול ביותר של מוצרי הקנאביס הרפואי בישראל

איך אפשר למצוא מתוך עשרות בתי המרקחת את בית המרקחת בו נמכר זן קנאביס מסויים במחיר הכי זול בארץ? טבלת המלאי המתעדכנת בלייב מאפשרת זאת לראשונה.

טבלת מחירי קנאביס רפואי

קחו לדוגמה את הזן “אקדיה” (Acadia) של חברת אורגניגרם הקנדית. נכון להיום הוא משווק בחלק מבתי המרקחת במחיר 289 ש”ח לאריזה של 10 גרם. אבל בחנויות אחרות אפשר לרכוש אותו ב-99 ש”ח בלבד – כלומר חיסכון של 190 ש”ח על מוצר אחד. גם הזן סקייווקר אוג’י, מהחזקים בישראל, נמכר בחלק מהחנויות ב-298 ש”ח ובאחרות ב-268 ש”ח בלבד.

פערים נמוכים יותר אך משמעותיים גם כן אפשר למצוא בזנים רבים אחרים. רומא נמכר בחנות אחת ב-269 ש”ח ובאחרת ב-242 ש”ח. קנאטה בחנות אחת ב-295 ש”ח ואחרת ב-99 ש”ח. הזן החדש ערב ערפילי נמכר בחנות אחת ב-259 ש”ח ובאחרת ב-225 ש”ח וכך גם מגידו שבאחת 279 ש”ח ובאחרת 251 ש”ח, איריס שבאחת 269 ש”ח ובאחרת 242 ש”ח,אינפיניטי, ג’לאטו, ג’י איי קליפורניה ועוד – עם פערים של כ-20 ש”ח לפחות.

אז איך יודעים איפה המחיר הזול ביותר?

בטבלה (כאן) אפשר לראות בטור השני משמאל (טור “מחיר”) את הטווח לאחר סריקת המחירים בחנויות, מהנמוך לגבוה. לחיצה על שם המוצר תפנה אתכם לטבלה נוספת בעמוד המוצר (להלן דוגמה) ובה מופיעה רשימת החנויות בהן המוצר זמין.

טבלת מחירי קנאביס רפואי
כך נראית הטבלה בעמוד מוצר – מסודרת לפי מחיר מהזול ליקר בהפרשים משמעותיים

כפי שניתן לראות, ליד שם בית המרקחת מופיע המחיר בו הוא מציע את המוצר הספציפי. בשלב הזה לוחצים על שם בית המרקחת הרלוונטי ולהתקשר לבקש משלוח עד הבית או להזמין באיסוף עצמי.

המערכת מתעדכנת באופן שוטף 24 שעות ביממה, כך שבכל רגע ניתן לדעת איפה מוצר קנאביס מסויים נמכר במחיר הזול ביותר.

בנוסף, בטבלה אחרת כאן, ניתן למצוא את החנויות שמציעות את המחיר הממוצע הנמוך ביותר על מוצרים והיכן יש את אחוזי ההנחה הגבוהים ביותר על כל אחד מהמוצרים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר