טוען...

הג’וב החדש של ציפי לבני: יועצת בחברת קנאביס רפואי

שרת החוץ לשעבר נכנסה לענף הקנאביס ותשמש כיועצת אסטרטגית בחברת "קנטק" (Cantek) המחזיקה בזיכיון שיווק בישראל של מוצרי חברת "אורורה" הקנדית. לבני מצטרפת לכ-40 מפורסמים ובכירים בישראל שהצטרפו לענף הצומח

חברת קנטק (Cantek) הודיעה הבוקר (חמישי) על מינויה של שרת החוץ והמשפטים לשעבר ציפי לבני כיועצת אסטרטגית של החברה. בכך מצטרפת גב’ לבני לכ-40 מפורסמים ובכירים לשעבר בישראל שנכנסו בשנים האחרונות לפעילות בתחום.

ציפי לבני - לגליזציה קנאביס רפואי
ציפי לבני

נצח ישראל, מנכ״ל קנטק, מסר בהודעה לעיתונות כי “חזון החברה קורם עור וגידים, והחיבור עם ציפי לבני יוביל את החברה למימוש האסטרטגיה להפיכת קנטק לחברה בינלאומית. לבני היא מנהיגה בכל רנ״ב אבריה, בעלת ראייה אסטרטגית רחבה וחדה אשר תעזור לנווט את קנטק בצעדיה הבאים”.

לבני עצמה לא התייחסה לסוגיית הלגליזציה וההתייסות היחידה שלה לנושא הקנאביס היתה בריאיון לתכנית “לונדון וקירשנבאום” בשנת 2013 אז אמרה כי לדעתה “יש לשקול הפסקת הפללת צרכני קנאביס” וכי “יש להרחיב את השימוש הרפואי בו”.

חברת “קנטק” השקיעה על פי הדיווח כ-73 מיליון ש”ח מכסף פרטי של מייסדיה בכוונה לחלוש על כל שרשרת הייצור וההפצה של קנאביס – החל בחוות גידול, דרך מפעל ובת אריזה, ועד שיווק והפצה בבתי מרקחת בבעלותה. עם זאת עד כה פעילה החברה רק בייבוא קנאביס מחו”ל ובמתן שירותי סיוע בקבלת רישיון קנאביס רפואי.

היבוא שביצעה החברה עד כה במהלך 2020 נעשה באמצעות הסכם זיכיון בלעדי עם חברת אורורה (Aurora) – מחברות הקנאביס הגדולות והמפורסמות בעולם. עד כה יובא משלוח אחד ובמהלך 2021 מקווה קנטק לייבא משלוח נוסף, אם כי נכון להיות אין לחברה היתר לייבוא.

החברה מציינת עוד כי שמואל קפואנו, מבעלי Cantek, האחראי על תחום המו”פ בחברה, עובד במקביל על פיתוח משאף לקנאביס רפואי כשתהליך ייצור אב הטיפוס יסתיים בחודשים הקרובים. מר קפואנו מוכר כמי שייסד את חברת Green Smoke אשר פרצה דרך בטכנולוגית אידוי ונמכרה לתאגיד הטבק הענק אלטריה גרופ.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר