טוען...

דרעי על לגליזציה: “השם ירחם, אנחנו רוצים להיות הולנד?”

השר דרעי מצטרף לאמירותיו של חברו למפלגה ח"כ יצחק כהן ויוצא חוצץ נגד הרעיון של התרת שימוש חוקי בקנאביס בישראל. "יש רק מדינה אחת שעשתה את זה, מה אנחנו רוצים להיות הולנד?"

השר אריה דרעי מצטרף לדבריו של ח”כ יצחק כהן ממפלגתו וקובע כי ש”ס תתנגד בכל תוקף לשבת בממשלה שתקדם הסדרת שוק קנאביס חוקי בישראל (לגליזציה).

בראיון רצוף שגיאות לנסים משעל ברדיו 103FM אמר דרעי כי מבחינתו הוא נגד המהלך ומקווה שהציבור יתעשת לדבריו לפני הבחירות ביום ג’ בשבוע הבא.

“השם ירחם,” פתח השר דרעי. “מישהו יודע מה המשמעות של זה? מישהו עשה פעם מחקר אמיתי רפואי מה המשמעות שמדינה קמה בבוקר ושהנוער קם בבוקר עם דבר כזה – מה זה עושה, מה זה משפיע על האדם על התפקוד שלו, על החברה.”

לדבריו “כל המושג הזה, אולי אני מהדור הישן, המושג הזה של חופש חופש חופש. עם כל הכבוד אני לא חי על פי הסקרים, מקווה שהציבור יתעשת ויבין מה עומד על סדר היום.”

לבסוף קבע חד משמעית: “אני נגד, ודאי שאני נגד הדבר הזה. תגיד לי, אם מישהו יקים מפלגה ויגיד שהוא רוצה לתת חופש לכל דבר לדוגמה שלהתאבד זו לא עבירה, כל דבר חופש חופש חופש, אדם יכול להחליט איזה טיפול רפואי או נפשי הוא יקבל – זה לא יכול להיות”.

לטענת דרעי “אנחנו במסגרת, אנחנו בחברה, יש לנו ערבות הדדית – אני בעד קנאביס רפואי כיוון שיש מחקרים שזה עוזר, בצורה מפוקחת, אבל מעבר לכך בלי שיש הוכחה ברורה מה המשמעות, אני לא מכיר מה זה עושה”.

למרות שיש כבר מעל 10 מדינות בארה”ב שכבר אישרו לגליזציה לצד קנדה ואורוגוואי שעשו זאת גם כן, כמו גם מדיניות מקלה דומה בהולנד, ספרד ועוד, טען דרעי כי רק מדינה אחת עשתה זאת.

“יש רק מדינה אחת שעושה את זה, הולנד, האם אנחנו רוצים להיות הולנד? האם זו לא בריחה מהמציאות? האם זה לא לתת לאנשים לחיות בצורה הזויה?”

ראו גם:
מה חושבים על קנאביס בשכונת מאה שערים
מדוע המפלגות הדתיות נגד לגליזציה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר