טוען...

במחווה לאסטרונאוט הישראלי: סדרת STARS מהשבוע בחנויות

לכבוד המראתו הצפויה של האסטרונאוט הישראלי השני איתן סטיבה לחלל משיקה 'קנדוק' סדרה בשם 'סטארס' (כוכבים, Stars) מבית 'אפריה' (Aphria) הקנדית. שניים מתוך ארבעת הזנים שנבחרו ע"י קוראי מגזין קנאביס - מיום חמישי בחנויות.

חשיפה ראשונה: חברת הקנאביס הישראלית ‘קנדוק’ (Canndoc) שזכתה לאחרונה בתואר החברה המצליחה לשנת 2020, משיקה השבוע (ה’) את סדרת המוצרים השלישית שלה משיתוף פעולה עם חברה קנדית, והפעם: ‘סטארס‘ (Stars) מבית ‘אפריה’ (Aphria).

קנדוק סטארס Canndoc Stars - אפריה Aphria
אריזות סדרת ‘סטארס’ החדשה – מיום חמישי בחנויות

במסגרת שיתוף הפעולה יגיעו ביום חמישי השבוע למדפי בתי המרקחת המובילים 2 מתוך 4 זני קנאביס חדשים, שנבחרו לפני כשלושה חודשים בסקר מיוחד על ידי כ-1,700 קוראי מגזין קנאביס מתוך קטלוג החברה הקנדית.

את שמה קיבלה הסדרה החדשה ‘סטארס’ (כוכבים, Stars), כמחווה לאיתן סטיבה, באישורו כמובן. סטיבה צפוי להמריא לחלל בשנה הבאה ולהפוך לאסטרונאוט הישראלי השני בהיסטוריה שעושה זאת אחרי אילן רמון ז”ל. 

איתן סטיבה (צילום: לע"מ)
במחווה לאיתן סטיבה, האסטרונאוט הישראלי השני, ששמו דומה למשפחת ‘סאטיבה’ של הקנאביס (צילום: לע”מ)

שני המוצרים הראשונים שנבחרו ויגיעו לחנויות הם האינדיקה המפורסמת ‘סקייווקר אוג’י קוש’ (Skywalker OG Kush), והסאטיבה מהפופולריות בעולם ‘ג’ק הרר’ (Jack Herer) הנקראת על שמו של חלוץ הקנאביס הותיק.

אחריהם, בחודש הבא כנראה, יגיעו שני זנים נוספים שנבחרו: ‘סאוור קוש’ (Sour Kush) וכן ‘סופר למון הייז’ (Super Lemon Haze) – גם הם מהפופולריים ביותר בעולם. בסך הכל במשלוח זה הגיעו לפי מקורבים לחברה כ-1.5 טון קנאביס במטוס יעודי, כלומר הגדול ביותר עד כה לישראל.

קופסאות אחסון קנדוק סטארס מתנה
לכבוד ההשקה: קופסאות אחסון קנדוק סטארס במתנה, עם שקית לחות מקצועית, לרוכשים 2 אריזות

לכבוד ההשקה קנדוק מציעה גם מתנה במהדורה מוגבלת: קופסת אחסון יעודית למי שירכוש שני מוצרים לפחות. בקופסה ימצאו הלקוחות גם שקית מקצועית לשמירה על הלחות. מי שירצה יוכל גם לרכוש את הקופסה לבדה ב-39 ש”ח.

במסגרת ההסכם אפריה וקנדוק ישתפו פעולה באופן בלעדי בישראל למשך 7.5 שנים, במהלכן תייבא קנדוק מאפריה 3 טון, עם אופציה להגדלה ל-9 טון. הקנאביס ישווק במיתוג משותף, כפי שנעשה קודם גם עם טילריי (Tilray) ועם אורגניגרם (Organigram).

מתקן חברת ‘אפריה’ (Aphria) בקנדה – מקור סדרת ‘סטארס’ החדשה של ‘קנדוק’

בתשובה לשאלת מגזין קנאביס התחייבה החברה כי המוצרים בישראל יהיו זהים באיכותם למוצרים הנמכרים בקנדה. מחירם יהיה נמוך אמנם מהמחיר בשוק הקנדי אבל מהמדרג העליון של המחירים בארץ – בין 279 ש”ח ל-298 ש”ח.

בחברה ביקשו להדגיש כי “כל הזנים של חברת אפריה גודלו במתקן בקנדה שהוא המתקן הגדול המתקדם בעולם. מחזור הגידול התבצע ללא מגע יד אדם והטרים נעשה באופן ידני. המוצרים הגיעו לישראל באופן מוגמר ולא בוצעה הקרנה בישראל”.

ג’ק הרר (Jack Herer) – סאטיבה T20/C4

ג’ק הרר (Jack Herer) – סאטיבה T20/C4

הזן הראשון הוא ‘ג’ק הרר’ (Jack Herer), מהגנטיקה המקורית שלו, נחשב לסאטיבה דומיננטי אך מאוזן יחסית. הוא אחד מזני הקנאביס המפורסמים בעולם, שפותח באמצע שנות ה-90 על ידי חברת ‘סנסי סידס’ (Sensi Seeds) מאמסטרדם. הוא נקרא כאמור על שמו של ג’ק הרר עצמו, ‘קיסר ההמפ‘, אחד האבות המייסדים של ענף הקנאביס העולמי ומחלוצי ומובילי המאבק ללגליזציה, ומזא נשמר בקנאות. אילן היוחסין הגנטי של הזן הוא מהכלאה של אוריג’ינל הייז (Original Haze) + נורת’רן לייטס #5 (Northern Lights) + שיווה סקאנק (Shiva Skunk), והוא נחשב כבעל השפעה מעוררת וטעמים פירותיים. הזן מכיל כ-18.3% THC על פי הצהרת היצרן.

סקייווקר אוג’י קוש (Skywalker OG Kush) – אינדיקה T20/C4

סקייווקר אוג’י קוש (Skywalker OG Kush) – אינדיקה T20/C4

הזן השני הוא ‘סקייווקר אוג’י קוש‘ (Skywalker OG Kush), הנקרא גם ‘ריידר’ (Raider), הוא זן אינדיקה דומיננטי במיוחד ונחשב כפופולארי ביותר של ‘אפריה’ בקנדה. הזן פותח במקור על ידי “משפחת אמרלד” (Emerald Family), קואפרטיב מגדלי קנאביס במשולש האמרלד בקליפורניה הנחשב לאזור הקנאביס המשפיע בעולם. הזן הוא הכלאה של הזן ‘סקייווקר’ עם הזן ‘אוג’י קוש’ (OG Kush), מהמפורסמים והפופולריים בעולם. משפחת ה-OG מאופיינת בזני קנאביס בעלי פרחים דחוסים ועגולים, וטעמים לימוניים וחריפים. הזן, עם 23% THC על פי הצהרת היצרן, נחשב לבעל השפעה חזקה.

סופר למון הייז (Super Lemon Haze) – סאטיבה T20/C4

בעוד מספר שבועות יצטרף גם הזן ‘סופר למון הייז‘ (Super Lemon Haze), זן עטור פרסים, אחת הקלאסיקות של עולם הקנאביס, פרי פיתוחם של ‘לוכדי הזנים‘ (Strain Hunters), בעלי חברת ‘גרין האוס סידס’ מאמסטרדם (Green Hous Seeds). הוא תוצר של הכלאת שני זנים מפורסמים אחרים: ‘למון סקאנק’ (Lemon Skunk) + ‘סופר סילבר הייז’ (Super Silver Haze), והוא נחשב לסאטיבה דומיננטי אך מאוזן, היברידי יחסית.

סאוור קוש (Sour Kush) – סאטיבה T20/C4

יחד איתו יגיע בחודש הבא הזן ‘סאוור קוש‘ (Sour Kush), גם הוא סאטיבה דומיננטי מפורסם, פרי פיתוח של חברת די.אן.איי ג’נטיקס (DNA Genetics) שנוסדה בשנת 2004 באמסטרדם. מקור הזן בהכלאה של שתי משפחות זנים שגם הן מהמפורסמות בעולם: ‘סאוור דיזל’ (Sour Diesel) + ‘אוג’י קוש’ (OG Kush). בהתאם, הזן בעל ניחוח דיזל ופירות ייחודי.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר