שר החינוך שי פירון: "כשקשה אני לוקח ריטלין"

שי פירון, שר החינוך, מתנגד להקלה על המעוניינים ברשיון קנאביס רפואי, אך אינו מתבייש להודות כי הוא צורך ריטלין. "יש רגעים בהם צריך לדעת במה להיעזר, ואם צריך לקחת ריטלין, אני לא מתבייש להשתמש בזה," אמר השר בשיחה עם ילדים.

דוגמה נוספת לצביעות הממסדית אשר ממשיכה להתנגד בכל תוקף לכל הקלה על חוקי הקנאביס בישראל ועל המעוניינים במרשם קנאביס רפואי: שי פירון, שר החינוך מטעם מפלגת 'יש עתיד', ומי שהצביע נגד חוק הקנאביס הרפואי שהגישה ח"כ תמר זנדברג, דיבר לפני כשלושה שבועות בתכנית ילדים של הטלוויזיה החינוכית והודה כי הוא צורך ריטלין ברגעים שקשה לו.

שי פירון ריטלין
שי פירון: "משתמש בריטלין ולא מתבייש זה"

"לא מזמן נסעתי לפולין והגענו לטקס נורא חשוב ונורא משעמם ולא ידעתי איך אשב שלוש שעות בקור אימים ובשפה שאני לא מבין, ועוד אני צריך לשבת בשורה הראשונה כמו שר," אמר פירון. "אני לא מתבייש להגיד שאם צריך לקחת ריטלין או כדור כזה או אחר בימים מאוד מיוחדים, אני לא מתבייש להשתמש בזה."

שר החינוך הבהיר כי הוא אינו משתמש בריטלין כל יום, אך אמר כי ברגעים קשים גם הוא נעזר בכדורים. "אני לא משתמש בזה ביום יום, אבל יש ימים בהם אני מודע לקושי, וכדי להתמודד עם התחושה אני משתמש בריטלין."

"להיות אדם שלם זה להכיר בעובדה שיש לך גם חסרונות וברגעים האלה לדעת להיעזר במה שצריך…" סיכם.

עדכון: בעקבות החשיפה הוגשה כנגד שר החינוך תלונה רשמית במשטרה.

צפו:

חדשות
Back to top button