מריחואנה באן.בי.איי (NBA)

NBA העונה כידוע התאכזבו עשרות מליוני צופי ואוהדי הכדורסל בעולם לגלות כי עוד עונת NBA לא תצא לדרך בעקבות אי-הסכמות בין מנהלת הליגה לארגוני השחקנים ובמקום לצפות במשחקים מהליגה הטובה בעולם אנו מקבלים רק עדכונים מחדר הישיבות והסיכומים.

המריחואנה מקבעת אט אט את מעמדה כמקובלת ואף רצויה בעולם. אחרי הדיווח לפיו מעל ל-50% מאוכלוסיית ארה”ב תומכת בלגליזציה של קנאביס, כעת מדווחת רנה ג’ונסון באתר Buzz:66, שלפי החלטה שנתקבלה השבוע במסגרת הדיונים על פתיחת עונת המשחקים הבאה, שחקני ה-NBA (ליגת הכדורסל הטובה בעולם) לא יידרשו יותר לעבור בדיקות לגילוי שרידי מריחואנה בזמן הפגרה שבין עונות הליגה.
כמובן שבדיקות לגילוי סמי מרץ ודומיהם יימשכו כרגיל לאורך כל השנה.

כידוע, עישון מריחואנה ו-NBA הולכים יד ביד ממש כמו הלוס-אנג’לס קליפרס והפסדים.
רוב מכריע של השחקנים מעשן גם אם לא יודו בכך בפומבי.

לכבוד ההחלטה שנתקבלה השבוע, אספנו בשבילכם שמות של שחקני NBA שחובבים את הצמח המופלא.

גוש הווארד
גוש הווארד
באפריל 2008, בעיצומו של הפליי-אוף (שלב ההכרעה של הליגה), ג’וש הווארד – שחקנה של דאלאס מאבריקס, הודה כי הוא נוהג לצרוך מריחואנה בתקופת המעבר בין עונות המשחקים וכן כי צריכת מריחואנה היא מנהג שכיח בקרב שחקני ה-NBA. הווארד לא היה מוכן לנקוב בשמות ספציפיים אך ציין: “אני חושב שכולם בעיתונות העולמית ובכלל, מכירים בדיוק את מנהגי צריכת המריחואנה של שחקנים ב-NBA. זה לא סוד”.

בראד מילר
בראד מילר
בחודש יולי של אותה שנה, עם פתיחת העונה החדשה של ליגת ה-NBA, הושעה בראד מילר – שחקנה של סקרמנטו קינגס – ל-5 משחקים לאחר שבבדיקות שתן שבוצעו בתחילת העונה, נמצאו אצל מילר שרידי מריחואנה. זו היתה הפעם השלישית בה נתפס השחקן כשבגופו שאריות מריחואנה ולכן נענש.

גואקים נוח
גואקים נוח
ג’ואקים נוח, שחקנה של השיקאגו בולס, היה קצת יותר פזיז מחבריו ונתפס תוך כדי נסיעה כשברכבו בקבוק אלכוהול פתוח וכמות קטנה של מריחואנה בכיסיו.
למרות שנשלל רשיונו במקום, החליט נוח להמשיך לנסוע ולאחר שעתיים נתפס שנית כשהפעם העבירות שנרשמו לחובתו – נהיגה ללא רשיון וללא חגורת בטיחות. הוא נשפט ל-6 חודשי שירות-מבחן וכן 200$ קנס על בקבוק האלכוהול הפתוח ואחזקת המריחואנה.

דיימון סטודאמאייר
דיימון סטודאמאייר
דיימון סטודאמאייר נתפס בחודש יוני שנת 2003 בעת נסיעה בהאמר הצהוב שלו והואשם בנסיעה תחת השפעת מריחואנה.
חודשיים אחר כך נתפס סטודאמאייר שוב (בפעם השלישית בחודשיים) והפעם נידון לקנס של 250,000$ והשעיה של שלושה חודשים ממשחקי הקבוצה.

דייויד האריסון
דייויד האריסון
בינואר 2008, הושעה דייויד האריסון, שחקנה של אינדיאנה, ל-5 משחקים בפועל אחרי שבבדיקה שגרתית נמצאו שרידי מריחואנה בדמו.
“אני לא חושב שמנהלת הליגה צריכה להתעסק עם החומרים אותם אני צורך כל עוד אלו לא חומרים כימיים ממריצים או מחזקים ודומיהם”.

שון וויליאמס
שון וויליאמס
שון וויליאמס, שחקנה של ניו-ג’רזי, נתפס עוד לפני שהגיע לליגת ה-NBA. וויליאמס הודח מהקולג’ בו למה (בוסטון קולג’) לאחר שנתפס כשהוא מוכר מריחואנה לחבריו לספסל הלימודים… וויליאמס הודח מהקבוצה ואף נעצר למספר שבועות בגין אחזקה.

לין וושינגטון
לין וושינגטון
לין וושינגטון, שחקנה בעבר של אינדיאנה, הואשם בנסיון הברחת מריחואנה ליפן.
וושינגטון שמשחק בקבוצה היפנית “אוסקה אווסה” נתפס בשדה התעופה כשהגיע ליפן אחרי חופשת בביתו בארה”ב.
פרטים נוספים.

שכחנו מישהו? תעזרו לנו להיזכר…

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר