פרח לכל מצביע: עלה ירוק מוכרת קנאביס לתומכים

‘עלה ירוק’ השיקו את קמפיין הבחירות שלהם עם רעיון מקורי במיוחד: המפלגה תספק שטרות של 1, 5 ו-10 גרם קנאביס שיהיו שווי ערך לקנאביס אמיתי מיד כשיעבור חוק הלגליזציה בכנסת.

מפלגת ‘עלה ירוק’ בקמפיין מקורי במיוחד: הבוקר פרסמה המפלגה עמוד פרוייקט לגיוס כספים באתר ‘הדסטארט’ במטרה לאסוף מהתומכים תקציב למימון קמפיין הבחירות. במסגרת הפרוייקט, כמקובל בפלטפורמה זו, מציעה המפלגה תשורות בעבור התרומות שיינתנו לה, אך בשונה מפרוייקטים רגילים, המפלגה בחרה בתשורה ייחודית ביותר.

בעמוד הפרוייקט ניתן לתרום למשל 65 ש”ח המזכים בחברות רשמית במפלגה, אך התשורה המעניינת באמת מגיעה החל מסכום תרומה של 85 ש”ח בעבורו – מלבד זכות הצטרפות למפלגה – יקבלו התורמים שטר חוב ע”ס 1 גרם קנאביס. את הקנאביס מבטיחים בעלה ירוק לספק בתמורה לשטר ברגע בו ייכנס חוק הלגליזציה לתוקפו. תרומות גדולות יותר יזכו את הגולשים בשטרות של 5 גרם ו-10 גרם וכן שטרות “זהב” של 25 גרם ושטרות בדיוקן אישי של 50 גרם. בנוסף יחולקו חולצות, דגלים וסטיקרים של המפלגה לכל תורם.

שטר חוב לקנאביס חוקי
שטר חוב לקנאביס חוקי

“בחמש השנים האחרונות ‘העלינו הילוך’ ונכנסנו לפעילות אינטנסיבית בנושא הקנאביס בזכות מהפכת המידע,” נכתב בדף הפרוייקט. “ראשית הפצנו את הידע באמצעות אתרים וסרטונים ובהמשך נפגשנו עם נציגי מפלגות וניסינו להוביל שינוי דרך השפעה ישירה על הפוליטיקאים. אולם עד מהרה גילינו כי גם פוליטיקאים התומכים בנושא אינם מחוייבים אליו באמת ולא עובדים למענו בכל הכוח. חזרנו לרחוב והפכנו את צרכני הקנאביס לקהילה פעילה ומאוחדת העובדת במשותף למען המטרה. עכשיו אנו מבינים שהדרך היחידה להפוך את הקנאביס לחוקי ולהביא את תפיסות העולם המתקדמות שלנו גם בשאר הנושאים לכדי מימוש, היא להיכנס לכנסת באמצעות עלה ירוק.”

“זוהי הצהרת כוונות חד-משמעית,” אמר הבוקר אורן ליבוביץ’, יו”ר המפלגה. “אנו ניכנס לכנסת ונעביר חוק להפסקת הפללת צרכני הקנאביס ולהסדרת שוק הקנאביס בחוק. אנחנו בטוחים שנוכל לעשות זאת ועל כן מתחייבים לספק תמורה מיד כשייכנס החוק לתוקפו.”

גם זה בטח יעניין אותך

הפרוייקט, שנפתח לפני שעה קלה, הצליח לגייס כבר כ-15,000 ש”ח ובמפלגה מקווים להצליח לגייס מאות אלפי שקלים בסה”כ. “אמנם שמנו יעד של 100,000 ש”ח בלבד, שבוודאי לא מספיקים לקמפיין בחירות גדול באמת, אך אנו תקווה שהתומכים יביעו אמונם ויעזרו לנו לגייס הרה יותר מכך,” הסביר.

אני מבקש מהציבור להביע תמיכתו ולעזור במימון הפרוייקט החשוב הזה,” סיכם. “מדובר במטרה נעלה ואנו עובדים מסביב לשעון כדי לקדם את המאבק להפסקת רדיפת צרכני הקנאביס בישראל ובעולם. מזה 5 שנים שאנו פועלים ללא תרומות וללא כל עזרה כלכלית שהיא וכעת זה הרגע בו אני וחבריי זקוקים לעזרת קהל התומכים. אנו רוצים להודות מראש לכל התורמים, שיקבלו גם את הזכות להיות חברי מפלגה רשמיים ולהשפיע בעתיד על קבלת ההחלטות. עזרו לנו לבנות גוף שיצליח להביא את בשורת הלגליזציה לישראל.”

לכניסה לדף הפרוייקט לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר