חדש: מכשיר אישי לבדיקת איכות הקנאביס ואחוזי ה-THC

מכשיר חדש מאפשר לצרכני הקנאביס לבדוק בעצמם את איכות המריחואנה או החשיש שבידיהם, לבחון את כמויות הרכיבים הפעילים ולוודא כי אין כל כימיקלים ורעלים מיותרים. שלכם בעבור 250$ דולרים.

מעבדה לבדיקת קנאביס בכף היד: חברה מקליפורניה פיתחה מכשיר ייחודי אשר בעזרתו יכול כל אדם לבחון את איכותם של חומרים טבעיים שונים שבידיו – ללא צורך במעבדה משוכללת ומכשירים מיוחדים. החברה פיתחה את המוצר בעיקר עבור אוכלוסיית צרכני הקנאביס אך ניתן בעזרתו לבדוק כל חומר טבעי כגון מים, חסה, תפוחים וכיוצ”ב.

המכשיר החדש, מבית חברת CDx, מאפשר לצרכני הקנאביס הבלתי חוקיים לבדוק האם החומר שהגיע לידיהם הוא ראוי לעישון ולצרכני הקנאביס הרפואי לבדוק האם הנתונים שסיפקו המגדלים בנוגע לכמות הרכיבים הפעילים אכן מדוייקים. יתרה מכך, המכשיר גם יעריך באיזה זן קנאביס מדובר – על סמך נתוני הקנבינואידים שבו.

צפו בסרטון:

שמו של המכשיר הוא MyDx והוא מעט גדול יותר ממכשיר אייפון ממוצע. “אנשים יכולים לקחת זן קנאביס כלשהו ולהנות ממנו, אך ייתכן ולעולם לא ימצאו את אותו הזן בדיוק שיהיה בעל השפעה זהה,” מסביר דניאל יאזבק, מנציגי החברה. “זאת מאחר והדרך היחידה לוודא שהחומר הנצרך הוא זהה לאחר היא על ידי בחינת כמות ואיכות הרכיבים הפעילים בו.”

גם זה בטח יעניין אותך

ה-MyDx מגיע יחד עם אפליקציה לסמארטפונים שדרכה יוכלו הצרכנים לעקוב אחר הנתונים שיבחרו באופן אישי.

הבעיה העיקרית עם המכשיר החדש היא מחירו הגבוה יחסית. לצורך כך פתחה החברה פרוייקט מימון חברתי באתר ‘אינדיגוגו’ במסגרתו הציעו את המכשיר למכירה בעבור 250$ דולר.

בחברה מקווים שהמשלוח הראשון למשקיעים בפרוייקט ייצא לדרכו בחודש דצמבר 2014.

מאז שפורסמה הכתבה נסתיים פרוייקט הגיוס. עתה המכשיר עולה 599$ – לרכישה (החל מדצמבר) לחצו כאן.

ראו גם: “קנאפדיה” – אפליקציות קנאביס חינמיות לסמארטפון
ראו גם: “הכרישים” של עסקי המריחואנה
ראו גם: בקרוב בחנויות: 9 גאדג’טים לחובבי קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר