איטליה: פוליטיקאית תחלק מריחואנה שגידלה בביתה

ריטה ברנדרדיני הודיעה כי ב-29 בינואר תחלק את פרחי הקנאביס שגידלה בביתה לחולים הזקוקים לקנאביס רפואי ואינם מקבלים. “עדיף שאנשים יגדלו מריחואנה בעצמם במקום להעביר כספים לעולם התחתון ולמבריחים מאלבניה,” היא אומרת.

ריטה ברנרדיני, פוליטיקאית מהמפלגה הרדיקלית באיטליה (מפלגת שמאל), נוהגת להשתמש בחסינותה הפרלמנטרית כדי לגדל קנאביס בבית, להעלות תמונות של העציצים לטוויטר ואף לחלק אותו חינם בהפגנות לגליזציה שהיא מארגנת.

ריטה ברנרדיני מגדלת קנאביס בבית
ברנרדיני עם עציצי הקנאביס בביתה

השבוע הודיעה ברנרדיני באתר האינטרנט הרשמי שלה כי ב-29 בינואר 2014 בכוונתה לחלק פרחי קנאביס מתוצרת עצמית עבור חולים שאינם מקבלים קנאביס רפואי.

“ב-29 בינואר אפיץ את המריחואנה, שגידלתי בעצמי על מרפסת ביתי, למטופלים אשר הקנאביס עשוי לעזור לבריאותם,” כתבה ברנרדיני בפייסבוק, בטוויטר ובאתר האינטרנט הרשמי שלה.

החוק באיטליה קובע איסור מוחלט על גידול והפצת מריחואנה, אך ברנרדיני נעזרת בחסינות הפרלמנטרית שלה כדי לעקוף את החוקים ובכך למחות על עצם קיומם.

וזו כזכור אינה הפעם הראשונה בה ברנרדיני מחלקת קנאביס בחינם

בשנת 2012, לקראת הפגנת לגליזציה שהיא עצמה אירגנה ובמהלכה חילקה קנאביס למפגינים, פירסמה ברנרדיני תמונות של עציצי הקנאביס שהיא מגדלת בביתה.

“קיבלתי המון עצות בנוגע לכמות השמש אותה אני צריכה לספק לצמחים, לסוגים של דשנים ולאופן הגידול… והתוצאות נפלאות,” אמרה אז ברנרדיני. “עדיף שאנשים יגדלו מריחואנה בעצמם במקום להעביר כספים לעולם התחתון ולמבריחים מאלבניה.”

ריטה ברנרדיני עם הקנאביס בהפגנה
ריטה ברנרדיני מחלקת קנאביס בהפגנה

הדיווח בטוויטר:

ראו גם: דוגמא אישית: פוליטיקאי פולני מדליק ג’וינט מול משכן הפרלמנט
ראו גם: פוליטיקאי גרמני מעשן ג’וינט בשידור חי בטלוויזיה
ראו גם: פוליטיקאית ארגנטינאית פירסמה תמונה של עציץ מריחואנה בטוויטר

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר