רשת “גוד פארם” של רמי לוי תפתח חנויות לממכר קנאביס רפואי

רמי לוי מתכוון לפתוח רשת חנויות קנאביס תחת מותג "גוד פארם" - רשת בתי המרקחת שרכש ב-2018. הרשת תיפתח בשיתוף פעולה שווה בשווה עם חברת הקנאביס "טוגדר" בהובלת המפכ"ל לשעבר יוחנן דנינו. יתחרו בסופר פארם ו-Be של "שופרסל".

רשת בתי המרקחת “גוד פארם” (Good Pharm) של הטייקון הישראלי רמי לוי מתכוונת לפתוח רשת בתי מרקחת למכירת קנאביס רפואי יחד עם חברת הקנאביס “טוגדר” (Together) בהובלת המפכ”ל לשעבר יוחנן דנינו, כך דיווחה הבוקר (ב’) טוגדר לבורסה.

רשת בתי מרקחת גוד פארם Good Pharm של רמי לוי
רשת בתי המרקחת “גוד פארם” Good Pharm של רמי לוי תשווק קנאביס רפואי

על פי ההודעה, רשת חנויות הקנאביס של “גוד פארם” תיפתח במודל פיילוט ב-3 עד 5 סניפים במהלך הרבעון השני של שנת 2021, כלומר בעוד כחצי שנה, והיא תשווק בין היתר מותג בלעדי של זני קנאביס ייחודיים של טוגדר שיישא את המיתוג של גוד פארם.

עלות ההקמה של כל אחת מהחנויות מוערכת בכ-700,000 ש”ח שיושקעו שווה-בשווה בין שני הצדדים. הרווחים יתחלקו גם כן באופן שווה בין הצדדים. ההשקעה מצד טוגדר תבוא ככל הנראה מהלוואה בסך 20 מיליון ש”ח שקיבלה השבוע מבנק מזרחי.

בכך מצטרפת גוד פארם, עם 28 סניפים ו-30,000 לקוחות, לרשתות בתי המרקחת “סופר פארם”, שהשיקה את פעילות הקנאביס עם הטמעת הרפורמה בענף באפריל 2019 ו-“Be פארם” של “שופרסל” שמשיקה פעילות קנאביס בימים אלה ממש.

גוד פארם הוקמה באוגוסט 2016 על ידי אדם פרידלר ואוהד סנדלר ומותגה כרשת מוזלת למכירה במחיר אחיד של 10 שקלים לפריט, בדומה למודל של קופיקס. מאז שרכש לוי 50.01% מהחברה ב-2018 תמורת 16 מיליון ש”ח, עבר התמחור למודל רגיל.

לוי, שביקר בשנים האחרונות לא אחת במשרדי היחידה לקנאביס רפואי (יק”ר), בודק אפשרויות פעילות בענף הקנאביס מזה זמן רב. לאחרונה השקיע בחברת הקנאביס החדשה של פנינה רוזנבלום (PRC) שמקווה להתחיל בשיווק קוסמטיקה עם CBD.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר