למה פעילי לגליזציה הניחו ג’וינט בביתו של העיתונאי בן כספית?

לאחר שאתמול במהלך דיון בתכנית הרדיו שלהם ב-103FM הציע ינון מגל לבן כספית להחליף את תרופות ההרגעה שלו בקנאביס רפואי ולאחר בקשתו של כספית "תסדר לי אישור", הונח הבוקר זר פרחים עם ג'וינט קנאביס בפתח ביתו של העיתונאי הותיק

זר פרחים ובו ג’וינט מוכן לשימוש הונח לפני שעה קלה בפתח ביתו של העיתונאי הבכיר בן כספית בהוד השרון, לאחר שאתמול בתכנית הרדיו שלו ושל ינון מגל ב-103FM הציע לו מגל להחליף את תרופות ההרגעה שהוא נוטל בקנאביס רפואי.

ג'וינט בן כספית ינון מגל

בפתק שהוצמד לזר הפרחים והג’וינט נכתב: “לבן כספית בוקר אור, לאחרונה הבעת רצון להתנסות בקנאביס רפואי במקום תרופות הרגעה ולכן החלטנו לפנק אותך בזר פרחים ריחני ומרגיע וכמובן תרופת הרגעה טבעית”.

בנוסף צורפו בפתק הוראות שימוש: “יש לצרוך את הקנאביס בסדר הבא: מגולגלת קטנה כחצי שעה לפני השידור, מגולגלת בינונית כחמש דקות אחרי שינון מתחיל לדבר, מגולגלת גדולה לאחרי השידור”.

ג'וינט בן כספית ינון מגל

אתמול בתכנית במהלך אחד מהוויכוחים הרגילים שלהם המליץ כספית למגל ליטול כדורי הרגעה וציין כי הוא נוטל אותם בעצמו מפעם לפעם. בתגובה השיב לו מגל שעדיף לו לנסות קנאביס רפואי. “תסדר לי אישור,” השיב כספית.

הציטוט מהתכנית פורסם בחשבון הטוויטר של מגזין קנאביס וזכה למאות תגובות, כולל של כספית עצמו שכתב בתגובה “נו, אז מה הפאנץ’?”. מגל השיב לו “זה לא פאנץ’, זה מאנץ’.”

בעקבות הדיון הער שהתעורר בטוויטר הזמינו אותו כאמור היום הפעילים להתנסות בקנאביס כתחליף לתרופות הרגעה, זאת כנראה בין השאר מכיוון שבמחקרים נמצא ששימוש בקנאביס מסוכן פחות מתרופות ומהווה תחליף יעיל בחלק מהמקרים.

במהלך שידור התכנית היום (ד’) דנו מגל וכספית באירוע. כספית ציין שהג’וינט הושאר בבית פרודתו ושהיא לא מוכנה למסור לו את המתנה. עו”ד חץ-דוד עוזר הועלה לשידור וביקש להעביר מסר לממשלת ישראל לשחרר את צרכני הקנאביס מאימת החוק.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר