טוען...

חברת הקנאביס החדשה של סת’ רוגן מציעה זנים עם 33% THC לפחות

בציוץ בטוויטר הכריז אמש סת' רוגן על השקת חברת קנאביס חדשה בבעלותו. החברה תחל בשבוע הבא בשיווק זני קנאביס שפותחו ב-10 השנים האחרונות - כולם עם 33% אחוז לפחות, בהמלצתו, ומנסיונו האישי

כנראה שאין צרכן קנאביס אחד בעולם שלא היה רוצה לנסות לפחות פעם אחת את זני הקנאביס המומלצים של סת’ רוגן – אחד מהדמויות המזוהות ביותר עם תרבות הקנאביס בעולם.

ובכן, מעכשיו אפשר, אם אתם בקליפורניה. רוגן השיק אתמול את חברת הקנאביס החדשה שלו, “האוספלנט” (Houseplant), תוצר של פיתוח זנים במשך 10 שנים, שתחל בשיווק בשבוע הבא.

האוספלנט תציע למכירה את זני הקנאביס האהובים על רוגן עצמו, בהמלצתו, ומנסיונו האישי של מי שנחשב כבעל כושר ספיגת קנאביס גבוה.

פנקייק אייס (Pancake Ice) - זן קנאביס של האוספלנט, חברת הקנאביס של סת' רוגן
פנקייק אייס (Pancake Ice) – זן קנאביס של האוספלנט (Houseplant), חברת הקנאביס החדשה של סת’ רוגן

את ההכרה הבינלאומית והזיהוי כמגה-קנאביסט קיבל רוגן בעיקר אחרי הסרט “פיינאפל אקספרס” מ-2008 הנחשב עד היום לאחד הבולטים בז’אנר “סרטי הסטלנים”. שנה קודם לכן הוקרן לראשונה סרט סטלנים נוסף של רוגן בשם “סופרבאד” (Superbad).

זמן לא רב לאחר הצלחת הסרט הושק בארה”ב זן קנאביס חדש שנקרא, מן הסתם, על שם הזן שכיכב בסרט, Pineapple Express. זן זה זוכה עד היום לביקוש גבוה והגיע לאחרונה למקום 4 במכירות בארה”ב.

אחד הזנים של האוספלנט שכבר נחשף על ידי רוגן אמש ויימכר על ידי החברה מהשבוע הבא הוא “פנקייק אייס” (Pancake Ice), סאטיבה שלדברי רוגן הוא צורך מדי יום.

לדברי רוגן גם פנקייק אייס וגם כל שאר הזנים של החברה נקראים על שם מערכות מטאורולוגיות, בדיוק כמו השם שנבחר בזמנו לזן “פיינאפל אקספרס” בסרט המפורסם.

כל הזנים של החברה מכילים לדבריו מעל 33% THC – נתון גבוה במיוחד. לשם השוואה, בישראל הקנאביס החזק ביותר הוא עם 24.5%.

בוידאו הקצר בטוויטר רוגן הציג גם ציוד נלווה לצרכן הקנאביס שיימכר תחת מיתוג של האוספלנט, למשל מצת שולחני שהוא גם מאפרה, וכן סדרת תקליטים שכל אחד מהם מותאם עבור אחד הזנים בסדרה.

“היי, אני סת’ רוגן, ואם אתם יודעים משהו עליי, אני יכול לנחש שזה שאני מאוד אוהב וויד. אבל מה שאתם כנראה לא יודעים עליי זה שעבדתי על (הקמת) חברת קנאביס משלי במשך עשר השנים האחרונות,” אמר.

“מה שאנחנו עושים זה להביא לכם את הוויד הטוב ביותר, שבחרתי בקפידה, כלומר עישנתי בקפידה. זה פשוט הוויד שאני אוהב ושאני רוצה לעשן וזה מגיע בקופסאות המתכת הקטנות האלה, כתומה לסאטיבה, סגולה לאינדיקה, ואפשר אפילו לחבר ביניהן”.

“בכנות, זה פרוייקט חיי ומעולם לא הייתי נרגש כל כך לגבי משהו ככה, אני מקווה שתהנו מזה,” סיכם.

בינתיים אתר החברה לא מכיל דבר מלבד טופס הרשמה לעדכונים וקישור לעמוד אינסטגרם חדש שאין בו יותר מדי תוכן בינתיים, אבל כבר עם כמה מאות אלפי עוקבים.

ראו גם: סת’ רוגן מלמד איך לגלגל ג’וינט

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר