מגלגל...

כנס ‘קנאטק’ 2016 ייערך בישראל – בשיתוף משרד הבריאות

כנס קנאביס וטכנולוגיה: משרד הבריאות הודיע כי יתמוך באופן רשמי בכנס ‘קנאטק’ (CannaTech) הישראלי הקרוב, שייערך זו השנה השנייה ברציפות – בחודש מרץ 2016. באירוע ישתתפו חוקרים, רופאים ויזמים מכל העולם.

בשנה שעברה הצטרפה ישראל לשאר המדינות המפותחות כשגם כאן נערך כנס קנאביס וטכנולוגיה מיוחד, בדומה לאלו הנערכים כאמור בארה”ב, צ’כיה, ספרד, צ’ילה ועוד – רק בקטן. ‘קנא-טק’ (CannaTech), כנס קנאביס וטכנולוגיה ישראלי, נערך לראשונה ומשך תשומת לב לא מועטה.

בעוד שישראל נחשבת בעולם ל’מעצמת קנאביס רפואי’, הכנס הראשון שנערך בשנה שעברה היה קטן ומצומצם ובו הוצגו מספר פרוייקטים בודדים הנמצאים בפיתוח. מרובם, כמו Flux ו-BreedIt, לא שמענו שוב מאז.

יובל לנדשפט
יובל לנדשפט, מנהל יק”ר

גם השנה האירוע המרכזי ייערך יום אחד בלבד, אך ייתכן ויהיה ארוך מקיף יותר, עם יותר נציגי חברות ומוצרים – זאת בין השאר בעקבות הצטרפותו של משרד הבריאות הישראלי עצמו לתמיכה באירוע.

“שיתוף הפעולה בין ‘קנאטק’ למשרד הבריאות הישראלי יניע את תעשיית הקנאביס הרפואי,” מסר יובל לנדשפט, מנהל יק”ר, היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות. “אנו שמחים שהצלחנו למצוא את המשאבים להצלחה של כנס זה.”

רפאל משולם
פרופ’ רפאל משולם – יו”ר וועדת האירוע

עוד הודיעו מארגני האירוע כי קיבלו את הסכמתו של פרופ’ רפאל משולם, ‘הסבא של הקנאביס’ ומי שכבר היום הוא משמש כיו”ר הועדה למחקר ופיתוח קנאביס רפואי בישראל, שיעמוד כיו”ר האירוע.

גם זה בטח יעניין אותך

“הצטרפותו של משולם לאירוע היא השיא של מאמצינו לאירוע מוצלח,” אומר שאול קיי, מנכ”ל הכנס. אנחנו מחוייבים לאיכות ובטוחים שיהיה אירוע מניב.”

‘קנאטק’, שהיה בתחילה אמור להיערך בחודש דצמבר 2015, ייערך בסופו של דבר ב-7-9 למרץ 2016 ובמסגרתו יוצגו מוצרים, טכנולוגיות ותכניות אסטרטגיות בתחום הקנאביס הרפואי. “זה המקום ליזמים, מפתחים, חוקרים, רופאים, חולים ומפקחים, לצד חברות התרופות והאגרוטק,” הם כותבים.

הכנס עצמו ייערך במשך יום אחד ויכלול במהלך היום הראשון הרצאות, דוכנים ומצגות הנוגעים לעבר ולעתיד של הקנאביס הרפואי, פיתוחים ויזמות, חולים ורופאים ועוד. ביומיים הבאים יוכלו האורחים להנות מסיורים בארץ וביקורים בחברות, חוות ומעבדות מתחום הקנאביס בישראל.

באתר האירוע ניתן לרכוש כרטיסים החל מ-250$ במחיר מבצע עבור יום אחד – ועד 580$ עבור האירוע והסיורים גם יחד. יזמים המעוניינים להציג את המוצר או המיזם שלהם, יכולים למלא את הטופס באתר החברה ולהציגו בחינם בפני באי הכנס.

צפו כאן בסיקור האירוע הקודם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר