טוען...

חדש מקולגייט: משחת שיניים עם שמן זרעי קנאביס

חדש מקולגייט: משחת שיניים עם שמן זרעי קנאביס. המשחה אינה מכילה קנבינואידים אך השמן כן נחשב לבעל סגולות בריאותיות. המוצר עדיין לא זמין בישראל אך ניתן לרכוש אותו באמזון.

ענקית מוצרי הקוסמטיקה וחומרי הניקוי ‘קולגייט פלמוליב’, המייצרת את משחת השיניים הפופולרית בעולם ‘קולגייט’, החלה לשווק משחת שיניים חדשה המכילה שמן זרעי קנאביס (“שמן זרעי המפ“).

אריזת המוצר ממותגת בעלה הקנאביס המפורסם אך אין בה קנבינואידים כגון THC או CBD אלא רק שמן המופק מזרעי הקנאביס, הנטול חומרים פעילים וללא השפעה פסיכוטרופית.

משחת שיניים קולגייט שמן זרעי קנאביס המפ

מה שכן, לזרעי הקנאביס מיוחסות סגולות בריאותיות מגוונות והם נחשבים כבעלי מינון אופטימלי של אומגה 3 ואומגה 6 לצד עושר בחלבונים, ויטמינים ומינרלים מועילים שונים.

ברשימת הרכיבים של משחת השיניים החדשה נכתב כי היא מכילה “Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil” אך החברה נזהרת מלייחס לו סגולות בריאותיות ומפרטת רק כי השמן “מסייע בשמירה על הלחות במוצרים”.

בחלק מרשתות השיווק בארה”ב בהן ניתן לאתר את המוצר החדש שונתה האריזה לכזו שמציגה עלה מנטה במקום עלה קנאביס, כנראה בגלל נהלים פדרליים הנוגעים לפרסום חומרים הנמצאים ברשימת הסמים האסורים.

המוצר לא זמין בישראל כרגע, כנראה גם בגלל קשיים רגולטוריים שהמדינה מטילה על שיווק מוצרים המכילים שמן זרעי המפ, למשל איסור להוסיף אותו למוצרי מזון. בארץ כן נמכרים מוצרי קוסמטיקה המכילים שמן כזה, אז ייתכן שזה עוד יקרה.

פנינו לקולגייט שטרם מסרו האם ומתי תגיע משחת השיניים החדשה לישראל, בינתיים ניתן לרכוש את משחת השיניים מאמזון (כאן למשל) במשלוח בדואר. המחיר נכון להיום עומד שם על 9.98 דולר לשתי אריזות, שהם כ-35 ש”ח.

“קולגייט עם שמן זרעי המפ מספקת שלווה ונינוחות בשילוב תחושת רעננות,” נכתב בתיאור המוצר באתר החברה. “משחת שיניים זו, המועשרת בטעם מנטה, מושלמת לחיזוק השיניים ומספקת הגנה מוכחת מפני חורים”.

מקולגייט ישראל נמסר כי “לעת עתה אנחנו לא מביאים את המוצר הזה לארץ”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר