זרעי קנאביס רגילים – רקע

זרעי קנאביס סטנדרטים רגילים באים משני הורים: אחד זכר ואחת נקבה, שיכולים ביחד לייצר צמחים זכרים, או צמחים נקביים. למעשה יהיה זה בלתי אפשרי לדעת אם זרע רגיל יגדל להיות זכר או נקבה. יותר קרוב לזמן הפריחה יהיה כמובן הרבה יותר פשוט להבדיל בין הזכרים לנקבות. הזכרים יוציאו אשכולות קטנים של תרמילים סגלגלים בצורתם והנקבות יוציאו כעין פעמונים דקיקים שנראים כשערות.

היחס בין זכר לנקבה בזרעים רגילים הוא בערך 1 ל-1. ( בערך 66% נקבות). כשאת/ה מתחיל/ה לגדל, לטובתך יהיה סביר להניח ש50% מהזרעים יגדלו להיות נקבות ותצטרך/י להנביט כמה זרעים נוספים בשביל לפצות על כל אותם זרעים שיעקרו בהמשך, בזמן הפריחה המוקדם.

ישנם מספר של משתנים שקובע אם זרעים רגילים יהיו עדיפים למגדלים/ות מסוימים/ות על פני זרעים נקביים: תנאי הגידול, כמות הזמן והמרחב שברשותך, הבחירה המועדפת האישית שלך והרמה הכוללת של מומחיות הגידול, כל אלה מהוים שיקול. אם את/ה רוצה לגדל קנאביס בשביל לייצר זרעים, אזי תזדקק/י גם לצמחים זכרים וגם לנקביים, כלומר זרעים רגילים. אם אינך מעוניין/ת בלהפיק זרעים וכל רצונך הוא בפרח יפה וריחני, אז זרעים נקביים יהיו בחירה עדיפה.

חדשות