ויז קאליפה מציג: 12 דרכים בהן מריחואנה תשפר את חייך

מיליוני בני אדם ברחבי העולם צורכים מריחואנה – הן למטרות בריאותיות והן למטרות פנאי. ויז קאליפה, הראפר המוכר ואחד המזוהים ביותר עם תרבות הקנאביס, נותן 12 סיבות כיצד עישון מריחואנה יכול לשפר את חייך.

ויז קאליפה, הראפר המוכר, הוא אחד המזוהים ביותר עם תרבות הקנאביס. הוא השתתף בסרט סטלנים יחד עם סנופ דוג (לצפייה לחצו כאן) ואף חטף ביקורות כשצילם את בנו התינוק עם גרבי קנאביס (ראו כאן).

אתר Buzzfeed, שכבר הביא לנו את “33 סיבות טובות לעשן מריחואנה“, ערך ראיון מיוחד עם קאליפה, בו הוא מסביר כיצד עישון מריחואנה עזר לו במגוון תחומים.

לפניכם 12 סיבות טובות לעישון מריחואנה, מפיו של קאליפה:

1. קנאביס מחבר אותך עם הרגשות הפנימיים שלך

ויז קאליפה

“כשהתחלתי לעשן זה עזר לי להרגיש מעט נוח יותר עם הרגשות שלי ובסביבת אנשים אחרים,” הסביר קאליפה בראיון. “זה עזר לי להבין שאני סבבה עם העולם האישי שלי ושאני צריך להתחבר אליו ולא לברוח ממנו.”

2. הוא מאפשר לך להירגע ולוותר על האגו

ויז קאליפה

“לעיתים כשאני עצבני ולחוץ, אני עושה דברים ממש מהר. המוח שלי כל הזמן מתרוצץ במחשבות כי כל דבר מעורר אצלי השראה. עישון קנאביס עוזר לי להירגע קצת ולהפסיק לנסות לשלוט על דברים שלא בשליטתי. אם אתם מסוג האנשים שנוהגים להתעצבן במהלך חייהם, קנאביס ירגיע אתכם ויעזור לכם להתמקד בדברים שעושים לכם טוב.”

3. השפעת הקנאביס יכולה לעזור לך לקבל החלטות מהבטן

ויז קאליפה

“קנאביס עוזר לי להתחבר עם הרגשות האמיתיים שלי ולקבל אותם. זאת בניגוד להתמהמהות ולמחשבות השניות שעולות לפני החלטה. זה מחבר אותך לאינסטינקטים הטבעיים שלנו.”

4. זה עוזר לקבוע סדר עדיפויות נכון יותר

ויז קאליפה

“קנאביס עוזר לך להיפטר מתהליך המחשבה הסטנדרטי. אני מסוגל לסדר את המחשבות שלי ביעילות במקום להסתכל על הכל כבלאגן אחד גדול. אני מצליח לשים את הדברים בפרופורציה ולהתמודד איתם טוב יותר.”

5. קנאביס עוזר לך להבין מה באמת חשוב בחייך

ויז קאליפה

בנו של קאליפה ושל אמבר רוז, סבסטיאן, הוא היום בן 14 חודשים. “קנאביס בהחלט עוזר לי לקבוע סדר עדיפויות נכון יותר,” אומר קאליפה. “יש זמן לעשן ויש זמן לא לעשן. זמן בו לא צריך לעשן הוא כשהתינוק בסביבה או כשאנחנו יחד ברכב. אני לא רוצה שהצעצועים שלו יריחו מגראס. זמן לעשן הוא כל זמן אחר.”

6. הוא מקרב אותך לחברים

ויז קאליפה

“אני זוכר כשהייתי צעיר יותר והרגשתי לא נוח עם החברים בגלל שתמיד הרגשתי שונה. תמיד הרגשתי שאותי מעניינים דברים שאת אחרים לא מעניינים. כשהתחלתי לעשן עם חברים, התחלנו לתקשר, לדבר ולהסתדר טוב יותר.”

7. וגם עוזר לך להתחבר לאנשים שאינך מכיר

ויז קאליפה

“לפעמים אנו נמצאים במצב בו האנשים מסביבנו הם לא בדיוק האנשים אליהם אנו רגילים. אבל אם מדליקים ג’וינט ומישהו אומר ‘וואו זה מריח טוב’, אתם מיד נהיים חברים. קנאביס הוא מכנה משותף מעולה ביני ובין רבים מהאוהדים שלי. ראפ באופן כללי נחשב לז’אנר אורבני, אבל תוסיף גראס לסיפור ותקבל משהו רב-מימדי. כל אחד יכול להתחבר עם זה וכך המוזיקה חודרת טוב יותר דרך המכנה המשותף.”

8. זה משדרג את המוזיקה באופן מושלם

ויז קאליפה

“פתאום אתה שם לב לדברים שבדרך כלל נראים זניחים או פשוטים יותר. כשאתה מסטול אתה מתרחק קצת מהדברים ‘החשובים’ ונכון יותר לקבל את הצלילים.”

9. זה גם יכול לשמור אותך בכושר

ויז קאליפה

“אני די בטוח שהקנאביס משפר את המטבוליזם (חילוף החומרים בגוף). כל מה שירוק זה טוב לגוף. אני אוכל ממש טוב ומשתדל להתרחק מסוכר וכאלה.”

10. פתאום אתה לומד להעריך צנצנות

ויז קאליפה

“אני מאוד אוהב לגלגל ג’וינטים. אני אוהב לראות שקיות מלאות בקנאביס ואני אוהב לשים את המריחואנה בתוך צנצנות. אני לא יודע למה אני מחזיק כל כך הרבה צנצנות אבל יש לי אוסף די מרשים שלהן.”

11. הוא עוזר לך להגיד ‘כן’ ולהציב לעצמך מטרות

ויז קאליפה

“ברגע שהתחלתי לעשן הבנתי שאני רוצה לעשן עד סוף ימיי. זוהי פשוט מטרה אישית שלי. היא אולי עוד תשתנה, אבל היא עדיין לא השתנתה. אני מכיר אשה בת 45 שרק התחילה לעשן. לעולם לא מאוחר מדי כדי להתחיל.”

12. הוא גם עוזר לך להגיד ‘לא’

ויז קאליפה

“הרבה אנשים מעשנים מריחואנה וחווים חוויות מוזרות ואז אומרים ‘הי, זה לא בשבילי’. אחרים חווים את החוויות ואומרים ‘אני רוצה להמשיך ולנסות לבדוק את החוויות הללו’. זה תלוי באישיות שלך ובאיזה סוג של בנאדם אתה רוצה להיות.”

ראו עוד: 33 סיבות טובות לעשן מריחואנה
ראו עוד: 8 סיבות רפואיות ללגליזציה של קנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט