הרכב אמריקאי ייצר תקליט מחשיש בשווי 7,000 דולר

חברי הרכב הפולק-רוק-רגאיי האמריקני ‘סלייטלי סטופיד’ ייצרו תקליט של האלבום החדש שלהם, העשוי כולו מחשיש. הסאונד לא יצא בדיוק כמתוכנן, אז הם עשו את הדבר היחיד שנותר להם לעשות, ועישנו את האלבום.

סלייטלי סטופיד (Slightly Stupid – ‘טיפש קמעה’) הוא הרכב אמריקאי שחבריו מנגנים מוזיקת פולק-רוק-רגאיי-בלוז.

לאור חזרתם לאופנה של תקליטי הויניל המוכרים לבני ה-30+, אלו שקדמו לקלטות ולדיסקים ושגם הם היום נחשבים כבר לענתיקות, הם החליטו להפיק תקליט לשיר שלהם “Dabbington” (משחק מילים של פעולת שאיפת ‘דאב’ – מיצוי קנאביס טהור).

תקליט ויניל חשיש

הם שילמו לא פחות מ-7,000 דולר עבור ייצור התקליט שעשוי כולו מחשיש חזק במיוחד (באבל האש, חשיש בועות), בתקווה שחריצים כמו אלו של תקליטי הויניל הרגילים ינוגנו היטב בפטיפון.

לצערם, או לשמחתם, הצלילים שבקעו ממכשיר הפטיפון לא תאמו את ציפיותיהם, לא בנסיון הראשון ולא בנסיון השני, אז הם נאלצו לעשות את הדבר היחיד שנותר להם לעשות – ועישנו את התקליט בעצמם.

תקליט ויניל חשיש

“הרעיון היה לשלב שני מדיומים של וינטג’ ואולד-סקול יחדיו,” מסביר ג’ון פיליפס מחברת ההפקות “סילברבק מיוזיק”, המנהל את ההרכב ‘סלייטלי סטופיד’. “תקליטי ויניל זה מדיום אולד-סקול, וזה מה שאנחנו מרגישים גם כלפי חשיש.”

הטריפ הנוסטלגי לא היה זול כמובן: כל אחת משתי דוגמאות התקליטים שניסו החברים לייצר הופקה מחשיש-בועות בשווי 6,000 דולר, לצד עלות החריצה על התקליט שעלתה 1,000 דולר נוספים.

תקליט ויניל חשיש

האבטיפוס הראשון של התקליט הפיק על פי הדיווח במגזין ‘בילבורד’ כמה צלילים, אך חברי ההרכב לא הצליחו להתאפק מלנגוס חלקים ממנו לצורך עישונם. הנסיון השני לא הצליח לעמוד אפילו בסטנדרטים של התקליט הראשון, כך שהם גנזו גם אותו.

במהלך החודשים הקרובים מתכוונים חברי ההרכב לנסות פעם נוספת להפיק תקליט ויניל-חשיש שגם יעבוד, והבטיחו לעדכן אם אכן יצליחו.

תקליט ויניל חשיש

“הכוונה היתה לעורר מודעות ללגליזציה,” מסביר פיליפס, אך נכון לעתה הוא מתמקד בפן הרפואי ומתכוון לשווק חשיש ממותג של הלהקה לחנויות קנאביס חוקיות, ולהעביר את הכספים שייאספו כתרומה לחקר מחלת הסרטן.

השיר Dabbington שאמור היה להתנגן על תקליט החשיש החדש:

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט