תנאי שימוש באתר

“קנאביס” הוא אתר המיועד לבוגרים בני 18 ומעלה בעלי רישיון שימוש בקנאביס ומספק תוכן ומידע הקשורים לקנאביס ותוצריו. כל המידע הניתן באתר “קנאביס” מיועד לצרכי בידור, בריאות וידע כללי בלבד, וקוראיו נמצאים בכל רחבי העולם.

“קנאביס” לא יהיה אחראי בשום אופן, ישיר או עקיף, לנזקים אלו ואחרים הקשורים למידע המסופק באתר והמידע המסופק עשוי להכיל אי-דיוקים טכניים ו/או מילוליים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות ולשפר כל מידע באתר המגזין בכל עת וזמן ללא התראה מוקדמת ולא נהיה אחראים על כל אי-נוחות הנגרמת כתוצאה משינויים אלו.

“קנאביס” אינו מעודד או ממליץ לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיה אחראי על כל שימוש מסוג זה. בעת גלישה באתר מצהיר הגולש כי הוא מודע היטב לחוקים והתקנות במדינה בה הוא שוכן. האתר הוא אינפורמטיבי בלבד ואין לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק.

“קנאביס” מחזיק בתעודת עיתונאי ממשלתית ופועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק. האתר איננו מעודד שימוש, החזקה ו/או סחר בסמים ומטרתו להנגיש מידע חדשותי, תרבותי, היתולי ולידע כללי. מדריכי הגידול/שימוש המופיעים באתר הינם למטרות העשרה בלבד או לחילופין עבור המחזיקים ברשיון חוקי לגידול ו/או עבור דוברי עברית במדינות בהן ישנו היתר גידול חוקי.

המידע והתוכן המוצע ב’קנאביס’ מיועד עבור מטופלים בעלי אישור רפואי, או למטרת העשרת ידע בלבד, לקוראי עברית מכל רחבי העולם. החזקה, גידול וצריכה של קנאביס הינה עבירה על החוק במדינות מסוימות – יש לבדוק היטב מה הן התקנות והחוקים במדינה בה מתגוררים ולנהוג בהתאם. ל’קנאביס’ אין ולא תהיה כל אחריות על המקור ממנו הגיע הגולש. אין לראות במידע האמור המלצה ו/או עידוד לשימוש בקנאביס שלא למטרות רפואיות, שהינו שימוש אסור על פי חוק בחלק מן המדינות.

חל איסור מוחלט על כל העתקה, שאיבת מידע, מניפולציה כשהיא וכיוצ”ב על התוכן המוצג באתר זה, כולל לא בטכנולוגיית רסס, RSS Feed וכד’, ללא אישור בכתב ממערכת האתר.

באתר מנוהלת מערכת תגובות לרווחת הקוראים. המערכת מנטרלת אוטומטית מילים וביטויים פוגעניים. אנא הקפידו לשמור על שפה נאותה. אם תגובה באתר פגעה בכם אנא דווחו עליה במערכת התגובות וכן בהודעה צור קשר לאתר.

על פי תיקון לתקנות העוסקות בנושא נגישות באינטרנט, אתר זה פטור מחובת נגישות. אף על פי כן עושה האתר מאמצים לאפשר נגישות מירבית ומאפשר ממשק נגישות. כל הפרטים בדבר נגישות נמצאים בעמוד כאן.

מגזין קנאביס פועל באמצעות חברת קנאביז בע”מ.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר