האחיין של נסיכת אנגליה מגדל זן קנאביס חדש על שמה

בעוד חודש תיערך החתונה המלכותית שתהפוך את השחקנית האמריקאית לשעבר מייגן מרקל לנסיכת אנגליה. אחיינה, מגדל קנאביס במקצועו, החליט לנצל את ההזדמנות ליחסי ציבור והודיע שהוא מגדל זן קנאביס על שמה: “מרקל ספרקל”.

טיילר דולי (Tyler Dooley) בן 25, אחיינה-למחצה של נסיכת אנגליה המיועדת וגם מגדל קנאביס מקצועי באורגון, ארה”ב, החליט לגדל זן קנאביס חדש שייקרא על שמה של דודתו.

מייגן מרקל הנסיך הארי
נסיכת אנגליה לעתיד מייגן מרקל והנסיך הארי

היוזמה מגיעה לקראת מועד החתונה המלכותית של הנסיכה לעתיד, מייגן מרקל (Meghan Markle) עם הנסיך הארי, שתיערך בעוד ב-19 במאי בחודש הבא.

שם הזן החדש על שמה של מייגן נקרא “מרקל ספרקל” (Markle’s Sparkle), וטיילר מאמין שלדודה הנסיכה שלו, שגדלה באזור ליברלי למדי בארה”ב, אין התנגדות עקרונית לקנאביס.

טיילר דולי מייגן מרקל
מייגן מרקל בצעירותה, היתה בייביסיטר של טיילר

“היא גדלה בקליפורניה ואני בטוח שהיא מחזיקה בעמדות אמריקניות כלפי זה,” אמר ל’דיילי מייל’. “אני יודע שבאנגליה מריחואנה היא עדיין טאבו אבל אצלנו זה נורמלי כי גדלנו כשזה מסביבנו בבית ספר, כולם כאן מתנסים עם זה”.

גם הנסיך הארי, שידוע כבליין לא קטן, לא יכעס לדעתו על היוזמה. “הנסיך הארי יודע להנות ממסיבה טובה,” אמר.

למרות שלא פגש אותה כבר יותר משלוש שנים, הוא מספר שהוא עדיין זוכר את מייגן עושה לו בייביסיטר בילדותו. “מאוד אשמח להציע לזוג דוגמית ולהסביר להם על היתרונות של מריחואנה, אם יגיעו לאזור,” סיכם.

טיילר דולי מייגן מרקל
טיילר דולי, אחיינה למחצה של נסיכת אנגליה המיועדת

בראיון ארוך בדיילי מייל טיילר כלל לא מפרט על אופיו של הזן, מה שמבהיר עוד יותר שמדובר כנראה בתרגיל יחסי ציבור טוב לעסק שלו.

גידול קנאביס הוא כמובן חוקי לגמרי באורגון, שאישרה הסדרת שוק הקנאביס בדומה לאלכוהול (לגליזציה) במשאל עם בסוף שנת 2014.

טיילר וגם אחיו טיג’יי הם שניהם הבנים של האח-למחצה של מייגן, תומס מרקל.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר