“גופטה קוש” – זן קנאביס חדש על שמו של ד”ר סנג’י גופטה

זן קנאביס חדש נרשם על שמו של ד”ר סנג’י גופטה, כתב הבריאות של רשת CNN, שיצא לאחרונה מהארון הירוק והביע תמיכה בלגליזציה של מריחואנה.

הגלים שעשו מאמרו וסרטו הדוקומנטרי של ד”ר סנג’י גופטה, בהם התנצל על שנים בהן פעל נגד הקנאביס, עדיין מהדהדים ברחבי הארה”ב. השבוע אף נשאל דובר הבית הלבן מהי התייחסותו של הנשיא אובמה לסרט המדובר.

צפו: האם אובמה צפה בסרטו של סנג’י גופטה?

מגזין ‘היי טיימס’ מדווח שבקולורדו, בה עברו השנה חוקים ללגליזציה של מריחואנה לשימוש עצמי, החליטו לכבד את ד”ר גופטה בזן קנאביס מיוחד על שמו – סנג’י גופטה קוש.

“בחרנו את הזן בקפידה,” סיפר ג’ף קלס, הבעלים של חנות למכירת מריחואנה רפואית בעיר בולדר. “הוא מותאם במיוחד עבור אלו הסובלים מהגבלות בריאותיות כגון סרטן, טרשת נפוצה, כאב כרוני, בחילות וחרדות ועבור אלו המעוניינים בהחלמה פיזית ומנטלית ללא שימוש בתרופות מרשם.”

סנג'י גופטה
סנג’י גופטה

“הזן החדש, ‘גופטה קוש’ (Gupta Kush), הוא זן מסוג אינדיקה אשר מקורו בהרים במזרח אסיה. הוא מרגיע את הנפש מבלי לפגוע בבהירות ומצויין עבור הפגת מתחים,” הוסיף קלס. “ה-GK הוא בצבע ירוק עז, טעם המזכיר חשיש ומשך השפעה ארוך במיוחד ומתאים גם לשינה טובה.”

ראו: קטלוג זני קנאביס

בכך מצטרף גופטה לרשימה מכובדת של מפורסמים אמריקאיים שעל שמם נקראו זני קנאביס ייחודיים ביניהם ברק אובמה, ווילי נלסון, בוב מארלי, לברון ג’יימס, יוסיין בולט, ווין דיזל, וודי הארלסון, סנופ דוג, צ’אק נוריס, אלוויס פרסלי, מייקל פלפס ועוד ועוד.

ראו גם: רשימת 50 משתמשי המריחואנה המשפיעים ביותר בעולם

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר