טוען...

אלוף ישראל בשחייה העלה תמונה עם ג’וינט לאינסטגרם וספג ביקורות

"ג’וינט אחרי קריטריון אולימפי": לאחר שהשיג אתמול תוצאה מצויינת בהכנה למשחקים האולימפיים, פירסם שיאן ישראל בשחייה ל-50 מטר, מירון חרותי, תמונה שלו עם ג'וינט בפיו. לאחר שספג ביקורות מחק את התמונה ואמר שהיה מדובר ב"דאחקה"

מירון חרותי (25), אלוף ישראל ושיאן ישראל בשחייה ל-50 מטר, שייצג את המדינה באולימפיאדת 2020 בטוקיו, פירסם תמונה שלו עם ג’וינט באינסטגרם בצמוד לכיתוב “ג’וינט אחרי קריטריון אולימפי”.

חרותי פירסם את התמונה לאחר שהשיג תוצאה מצויינת במשחה ל-50 מטר שנערך אתמול (שבת) בהכנה למשחקים האולימפיים שייערכו בשנת 2024 בצרפת.

עם זאת, השחיין המצטיין מחק את התמונה מהחשבון שלו לאחר שספג ביקורות, בין היתר גם מאנשי ענף השחייה שגינו את המעשה.

מירון חרותי עם ג'וינט בפיו
מירון חרותי עם ג’וינט בפיו (צילום מסך: אינסטגרם)

חרותי מסר בתגובה שמדובר היה ב”דאחקה”, שהועלתה “בצחוק, בין חברים, כדי לחדד את סיום תקופת האימונים הקשה והאינטנסיבית”.

לדבריו, “כפי שניתן לראות הסיגריה רחוקה מלהיות פעילה. מאחר ועלו שאלות האם זה נכון או לא, הבנתי שהמסר היה לא ברור, בפעם הבאה אסתפק בכוס יין…”

מאיגוד השחייה נמסר: “אנו מגנים בכל תוקף שימוש בחומרים מסוג זה, הנושא ייבדק”.

הפעם הקודמת בה ספורטאים ישראלים היו מעורבים במקרה דומה, היתה לפני כשנה, כאשר לאחר שזכו באליפות המדינה בכדורגל חגגו שחקני מכבי חיפה עם מה שנראה כמו קצת קנאביס.

ייתכן שחרותי ספג השראה ממייקל פלפס, אלוף השחייה הבלתי מעורער והספורטאי האולימפי המעוטר ביותר בהיסטוריה, שצולם בשנת 2009 כשהוא מעשן קנאביס מבאנג.

ספורטאים רבים נהנים מהשימוש בקנאביס וחלקם אף מעידים כי הוא מסייע להם בכך. אחת העדויות המוכרות ביותר של ספורטאים על שימוש בקנאביס היא של יוסיין בולט, מהאצנים הגדולים בכל הזמנים.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר