אודות מגזין קנאביס

מגזין קנאביס (ויקיפדיה) הוא מגזין עיתונאי עצמאי שפעילותו ושורשיו צמחו בשנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011. המגזין הוכר בשנת 2017 על ידי לשכת העיתונות הממשלתית (לע”מ) כמערכת עיתון בישראל. בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק. המגזין נבחר אף כאחד מחמישה אתרי חדשות ותרבות הקנאביס האמינים בעולם.

המגזין נוסד במטרה לספק ולהפיץ מידע הנוגע לצמח הקנאביס ותוצריו לקהל דוברי העברית בישראל ובעולם – מידע שלא היה בנמצא עד הקמתו. המגזין גיבש לראשונה את קהילת הקנאביס בישראל ועומד כיום בחוד החנית של המאבק לשחרור הצמח וצרכניו.

מערכת מגזין קנאביס נמצאת בקשר הדוק עם גורמי ממשלה, עיתונאים, דוברים, חברי כנסת ופעילים מכל תחומי האקטיביזם החברתי והפוליטי ועומדת בקו אחד עם מוסדות הדיגיטל המובילים בישראל מבחינת כיסוי, ביקורת, חשיפה והקפדה על איכות ללא פשרות. אנו עוקבים אחר החדשות בארץ ואחר הדיווחים על מהפכת הלגליזציה ששוטפת את העולם ונמצאים עם היד על הדופק בלב הדיון הציבורי בנושא.

מגזין קנאביס אינו תלוי בכל גורם חיצוני ובהתאם גם חרטנו על דגלנו להציג מידע מהימן ואובייקטיבי לעילא ולעילא. צוות המגזין עומד היום בחזית ההסברה הן של עולם הקנאביס הישראלי והבינלאומי כתרבות פנאי והן של ענף הקנאביס הרפואי. התוכן באתר הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד ופירוט המוצרים מיועד למחזיקים ברישיון מתאים לכך. אין לראות במידע האמור המלצה ו/או עידוד לשימוש בקנאביס שלא למטרות רפואיות, שהינו שימוש אסור על פי חוק בחלק מן המדינות.

כותבים בולטים במגזין קנאביס:

אורן ליבוביץ

אורן ליבוביץ’ – עיתונאי, כותב במגזין מאז 2011.
מייל: [email protected]

זיו ג'ניסוב

זיו ג’ניסוב – עיתונאי, כותב במגזין מאז 2012.

שי פרידמן

שי פרידמן – עיתונאי, כותב במגזין מאז 2014.

אלה רייך

אלה רייך – כותבת במגזין מאז 2016.

לוגו מגזין קנאביס

האתר איננו מעודד שימוש, החזקה ו/או סחר בסמים ומטרתו להנגיש מידע חדשותי, תרבותי, היתולי ולידע כללי. מדריכי הגידול/שימוש המופיעים באתר הינם למטרות העשרה בלבד או לחילופין עבור המחזיקים ברשיון חוקי לגידול ו/או עבור דוברי עברית במדינות בהן ישנו היתר גידול חוקי. האתר הוא אינפורמטיבי בלבד ואין לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק.

באתר ניתן להתעדכן בחדשות האחרונות מהארץ והעולם ובמחקרים חדשים על קנאביס כטיפול רפואי, לצד טורי דעה, כתבות תחקיר, מדריכים וטיפים מכל הסוגים ומידע ונתונים היסטוריים מעשירים.

האתר הוא מהמובילים בתחומו בעולם וסוקר כבר בעשרות גורמי מדיה בארץ ובעולם. נציגי המגזין התראיינו, דיברו ונמצאים מאחורי ולפני הקלעים של תרבות הקנאביס הישראלית ובקשר קבוע גם עם בכירים בתחום מארה”ב ואירופה.

שאלות ופניות ניתן לשלוח בטופס צור קשר.
השימוש באתר כפוף להסכמה בהצהרת שימוש באתר.

Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר