הירשמו עכשיו מקומות פנויים:

אורחים מיוחדים

נעם רפפורטמוזיקאי, סופר, מרצה וחוקר מוסיקה, שנחשב כיום לאחד המומחים הגדולים בארץ בתחום מוסיקת הרוק של שנות ה-60 וה-70. הוא חוקר מזה שנים רבות וביסודיות קפדנית את העובדות והסיפורים מאחורי האמנים והתקליטים הגדולים של התקופה ההיא.

הספר הראשון שלו ('רוק מסביב לשעון') נחשב למאגר מידע גדול,יחיד ומיוחד בתחומו. בקרוב מאד יראה אור ספרו השני...

נעם ניגן, הלחין ועיבד בהפקות רבות וידועות בארץ (לדוגמה : חמי רודנר – "גאולה", "מלנכוליה אהובתי" , להקת רוקפור, שליחי הבלוז, דני סנדרסון, אושיק לוי ועוד..). כמו כן יוצר נעם מוסיקה מקורית משלו שזוכה לתהודה בארץ ובחו"ל.

במקביל לזה הוא חוקר מזה שנים רבות וביסודיות קפדנית את העובדות והסיפורים מאחורי האמנים והתקליטים הגדולים של התקופה ההיא.

הידע הרב ואף היחודי שרכש בנושא מהווה כיום כר לימוד אמין ומהנה לכל חובב מוסיקה.

במחקריו אסף נעם דוקומנטים נדירים רבים וחומרי וידאו מאספנים גדולים ברחבי העולם - אותם הוא מציג, במהלך הרצאותיו, על מסך גדול.

מועדון 27 – מה קרה להנדריקס, ג’ופלין ומוריסון?

במהלך ההרצאה יוקרנו חומרי וידאו נדירים מאד ודוקומנטים מפתיעים מאד שאין גם למעריצים השרופים ביותר. נעם רפפורט יקח אתכם אל תקופה מסעירה ביותר בעולם הרוק. הדקו את חגורות הבטיחות שלכם - הנה אנו ממריאים !

"פרנדס אנדרגראונד", אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, קומה מינוס 1, תל אביב כרטיסים

19/01/2018 - 19/01/2018 14:00 - 15:30

מה אתם באמת יודעים על ג’ימי הנדריקס, ג’ניס ג’ופלין, וג’ים מוריסון?

ג’ימי הנדריקס, ג’ים מוריסון וג’ניס ג’ופלין היו שלושה כוכבים שהחלו לזרוח ולהפיץ אור גדול וחשמל נדיר במחצית השניה של הסיקסטיז. הנדריקס המם את כל סובביו בנגינת הגיטרה המהפכנית שלו. אריק קלפטון ראה אותו ונכנס לפאניקה איומה. הנדריקס לא עצר שם והותיר אחריו שובל של אש בכל מקום אליו הגיע.

ג’ים מוריסון היה סולנה הכריזמטי ויפה התואר של להקת ‘הדלתות’. להקה זו חרכה גם היא אש במצעדים, עם להיטים כמו LIGHT MY FIRE.
ג’ניס ג’ופלין רצתה תמיד להיות זמרת בלוז אך החיים לקחו אותה למקום אחר. מקום בו ההצלחה פינתה במהרה את מקומה לאכזבות קשות ביותר.

השלושה, שסומנו כהבטחות ענקיות בעולם הרוק, נשרפו מהר מדי. הנדריקס מת בספטמבר 1970. ג’ופלין ממש אחריו – בתחילת אוקטובר. ג’ים מוריסון מת במרץ 1971.

הסיקסטיז הסתיימו. פסטיבל וודסטוק פינה את מקומו לפסטיבל אלים ביותר, עם הרולינג סטונס, באלטמונט. הביטלס התפרקו ללא שוב והנדריקס, ג’ופלין ומוריסון מתו בגיל 27.

ברוכים הבאים למועדון 27….

במהלך ההרצאה יוקרנו חומרי וידאו נדירים מאד ודוקומנטים מפתיעים מאד שאין גם למעריצים השרופים ביותר. נעם רפפורט יקח אתכם אל תקופה מסעירה ביותר בעולם הרוק. הדקו את חגורות הבטיחות שלכם – הנה אנו ממריאים !

איפה: בר ה”פרנדס אנדרגראונד”, אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור, קומה מינוס 1, תל אביב.
משך ההרצאה: שעה וחצי
פתיחת דלתות: 13:30
תחילת הרצאה: 14:00 בדיוק!
*מומלץ מאוד להגיע מוקדם לתפוס מקומות
*ההרצאה מתקיימת בבר ולכן כל מקומות הישיבה הם על כסאות בר.
*לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום
מה תקבלו?
– הרצאה מרתקת ומיוחדת על מועדון ה-27
– תשמעו על המוזיקאים הגדולים בעולם – הנדריקס מוריסון וג’ופלין
– תוכלו לשאול את נעם רפפורט מה שרק תרצו

וידאו

וידאו

הירשמו עכשיו

הירשמו עכשיו