מגלגל...

9,300 שתילי קנאביס נתפסו בנגב, 175 ק”ג בבת ים

כוחות מג"ב ומשטרה חשפו והשמידו אתמול כ-9,300 שתילי קנאביס שאותרו תחת רשתות הסוואה בשטחי אש של צה"ל בנגב. המשטרה מדווחת בנוסף כי תפסה מאות שתילי קנאביס במשקל 175 ק"ג בבניין באזה"ת בת ים

כמעט מדי שבוע מדווחת המשטרה על איתור והשמדת אלפי צמחי קנאביס המגודלים תחת רשתות הסוואה בשטחי אש של צה”ל בנגב, וכך גם הבוקר (ג’) בדיווח של מג”ב. על פי הדיווח “פעילות משטרתית הובילה לתפיסה והשמדה של כ-9,300 שתילי קנאביס בנגב. במהלך הפעילות נשמעו קולות ירי לעבר הכוחות, אין נפגעים או נזק”.

“אתמול התקיימה פעילות של שוטרי ומתנדבי מג”ב יחד עם שוטרי יואב של המחוז הדרומי בשילוב המערך האווירי ואופנועים בשטחי האש באזור הנגב לאיתור והשמדה של חממות קנאביס לא חוקיות,” דווח. “במהלך הפעילות איתרו הכוחות שלושה מוקדים ובתוכם כ-9,300 שתילי קנאביס שהיו מוסתרים ברשתות הסוואה, ונתפסו גם צינורות ומיכלי השקייה”.

“במוקד האחרון שמעו הכוחות קולות ירי שכלל הנראה כוונו לעברם, הכוחות ביצעו סריקות, כמו כן לא היו נפגעים ולא נגרם נזק,” דווח עוד. “השתילים שאותרו הושמדו במקום באמצעות שריפה מבוקרת”.

9,300 שתילי קנאביס נתפסו בשטחי אש של צה"ל בנגב
9,300 שתילי קנאביס נתפסו בשטחי אש של צה"ל בנגב
9,300 שתילי קנאביס נתפסו בשטחי אש של צה"ל בנגב

במקביל מדווחת המשטרה על תפיסת מאות צמחי קנאביס במשקל 175 ק”ג בבניין באזור התעשייה של בת ים. 3 חשודים בניהול הפעילות נעצרו. המשטרה פרסמה סרטון מהמקום:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר