800 גרם ג’אראס נתפסו במשלוח לת”א

שני תושבי תל אביב הובאו אתמול (א’) לבימ”ש השלום לאחר שאספו מהדואר חבילה ובה 800 גרם ג’אראס. החשיש ההודי המיוחד הוסלק בגלגלי מזוודה שנתפסה על ידי חוקרי יחידת המכס ומשטרת ישראל.

ג’אראס, החשיש ההודי המשובח, נחשב לאחד ממוצרי הקנאביס היקרים ביותר בישראל וגרם אחד ממנו נאמד במאות שקלים.

המשטרה מודיעה הבוקר (ב’) כי אתמול הובאו לבית משפט השלום בתל אביב שני תושבי ת”א, בני 36 ו-31, החשודים בכך שהזמינו 800 גרם ג’אראס במשלוח לביתם.

ג'אראס נתפס בתל אביב

על פי הדיווח את הג’אראס זיהו כלבים של יחידת המכס והשניים נעצרו לאחר שאספו את החבילה מהדואר על ידי שוטרים שהטמינו להם מארב.

“שיתוף פעולה של משטרת ישראל ויחידת מכס מרכז הביאה אתמול (א) למעצרם של שני חשודים ביבוא ארצה של סמים מסוכנים,” דיווחה המשטרה. “חוקרי סמים מיחידת מכס מרכז שהסתייעו בכלבני המכס החשידו חבילה שנשלחה בדואר והייתה ממוענת לכתובת בת”א.”

ג'אראס נתפס בתל אביב

“בבדיקה התברר כי החבילה מכילה חומר החשוד כסם מסוג ג’ראס הודי במשקל כולל של כ – 800 גרם נטו. בלשי המשטרה התחקו אחר החשוד שאסף אתמול (א) את החבילה ובתום המעקב עצרו אותו ביחד עם אדם נוסף בדירה בת”א,” דווח עוד. “החשודים תושבי תל אביב ילידי 1986 ו 1980 הובאו הבוקר לביהמ”ש השלום בת”א אשר האריך את מעצרם עד לתאריך 1.10.”

ג'אראס נתפס בתל אביב

בנוסף דווח הבוקר (ב’) על מעצרם ברמת גן של חשודים (21,25) בחשד לסחר והחזקת סמים, לאחר שנתפסו עם למעלה מ-160 גרם קנאביס.

על פי הדיווח השניים נתפסו בעת שרכבו על אופניים חשמליים ועוררו את חשדם של השוטרים. “בבדיקה שנערכה על החשודים אותרו סמים מסוג מריחואנה,” דווח, “בהמשך, בחיפוש שבוצע בביתו של החשודים נתפסו סמים נוספים במשקל 160 גרם”.

“בת הזוג של אחד החשודים טענה שבן זוגה מוכר סמים לכלכלת הבית,” דווח עוד. “החשודים נעצרו ונלקחו לחקירה.”

160 גרם קנאביס תל אביב

ראו גם:
מה זה ג’אראס ואיך מכינים אותו

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר