75 ק"ג גראס בדואי נתפסו בנסיון הברחה ממצרים

עוד ניסיון הברחה כושל בגבול הדרומי של ישראל: שוטרים ממשטרת אילת ולוחמי יחידת מג"ן עצרו השבוע שלושה חשודים ובידיהם כ-75 ק"ג של גראס בדואי, שנזרקו אליהם מהצד השני של הגבול. לאחר מעצרם הועברו השלושה לחקירה במשטרה.

ניסיונות ההברחה הכושלים בגבול מצרים ממשיכים: לאחר שבחודש ספטמבר האחרון נתפסו מבריחים בגבול הדרומי עם 90 ק"ג חשיש, ולפני שבועיים 125 ק"ג חשיש עלו באש במהלך הברחה כושלת אחרת, ביום ב' האחרון סוכל ניסיון הברחה של 75 ק"ג מריחואנה, כך על פי הדיווח.

חבילות המריחואנה שהושלכו מעבר לגדר הגבול
חבילות המריחואנה שהושלכו מעבר לגדר הגבול | צילום: חטיבת דובר המשטרה

על פי הדברים שמסרה המשטרה, ניסיון ההברחה סוכל על ידי פעילות של לוחמי יחידת מג'"ן, שעבדו בשיתוף פעולה עם שוטרי מרחב אילת, שוטרי תחנת עיירות, משמר הגבול וכוחות צה"ל.

במהלך הפעילות עצרו הכוחות 3 חשודים בשנות ה-20 לחייהם, כלל הנראה תושבי הפזורה הבדואית בנגב, וברשותם כ-75 ק"ג מריחואנה שנארזה בשקי יוטה והושלכה אליהם מהצד המצרי של גדר הגבול.

לאחר שהושלכו השקים, הכוחות שהמתינו במקום סמוך פשטו על שלושת החשודים בעת שאלה אספו את השלל. לאחר מעצרם, השלושה הועברו לחקירה במשטרת מרחב אילת, ובהמשך הועברו ליחידת מג"ן.

75 ק"ג מריחואנה שנתפסו בגבול מצרים
חבילות המריחואנה שהושלכו מעבר לגדר הגבול | צילום: חטיבת דובר המשטרה

רפ"ק ליאור זוהר, ממלא מקום מפקד יחידת מג"ן, מסר כי שילוב הכוחות בין לוחמי מג"ן למשטרת ישראל מביא להגנה הדוקה על הגבול ולהעלאת מספר המעצרים.

עוד ציין רפ"ק זוהר כי מתחילת השנה נתפסו על ידי יחידת מג"ן כ־983 ק"ג מריחואנה, 654 ק"ג חשיש, 1.5 ק"ג קוקאין, שני ק"ג הרואין ו־2.9 ק"ג של מתאמפטמין.

ראו עוד:
מכבים: 6 ק"ג מריחואנה נתפסו בדירה
5 דירות גידול קנאביס נחשפו בירושלים
המומחה הישראלי להתמכרויות: "אין חברה ללא סמים"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט