700 שתילי קנאביס נחשפו בוילה במושב ליבנים בגליל

כ-700 שתילי קנאביס בשווי המוערך על ידי המשטרה בכ-400,000 ש"ח נתפסו אמש בוילה במושב ליבנים שבגליל העליון. תושב מעלות נעצר בחשד לניהול המקום. עשרות ק"ג קנאביס נתפסו השבוע בכל רחבי הארץ.

המשטרה מדווחת על חשיפת וילה במושב ליבנים שבגליל העליון, אשר שימשה לגידול קנאביס אינדור. בוילה אותרו כ-700 שתילי קנאביס במשקל המוערך על ידי המשטרה בכ-87 ק"ג ובשווי מוערך של למעלה מ-400,000 ש"ח.

על פי דיווח המשטרה "שוטרי משטרת ישראל חשפו בוילה ביישוב ליבנים מעבדה לגידול סמים בשיטת הידרו, עם סמים בשווי מוערך של למעלה מ-400,000 ₪. בנוסף נתפס ציוד רב לגידול, ייבוש והפקת הסם. החשוד בן ה-60 תושב מעלות נעצר ומעצרו הוארך".

לדברי המשטרה מדובר בתוצאה של "מאבק מתמשך ונחוש של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה הפוגעות במרקם החיים, על מנת לאפשר שגרת חיים בטוחה לאזרח הנורמטיבי".

700 שתילי קנאביס נחשפו בוילה במושב ליבנים בגליל
700 שתילי קנאביס נחשפו בוילה במושב ליבנים בגליל

על פי הדיווח הפשיטה באה לאחר חקירה סמויה שהתנהלה בשבועות האחרונים בשילוב אמצעים טכנולוגיים עד שאמש (1/10) עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, חשפו בלשי ושוטרי משטרת ישראל את מתקן הגידול הגדול.

"משטרת ישראל נאבקת בתופעת הסמים והעבריינות הנלוות לה, שכן הפקת סמים בכמויות מסחריות משמשות מקור למימון פעילות עבריינית, וגוררות אחריהן מאבקי שליטה וכוח אלימים על אזורי הפצת הסם," נמסר. "משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול ייצור והפצת סמים במטרה להגן על שלומו וביטחונו של הציבור".

תפיסה זו מצטרפת לשלל פשיטות ומעצרים השבוע, עם החזרה מיום כיפור, עליהם דיווחה המשטרה. בין השלל הרב שהעלתה המשטרה בחכתה השבוע: 260 שתילים בבית שמש, מאות שתילים בחדרה, 15 ק"ג קנאביס בישוב צבעון ועוד 10 ק"ג קנאביס ברכב בתל שבע.


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט