7 ק”ג קנאביס נתפסו במרכז הארץ

המשטרה מגבירה את המאבק בסחר בקנאביס: הבוקר מדווח על 7 ק”ג קנאביס שנתפסו במרכז הארץ ארוזים בשקיות ואמורים היו להיות מופצים בירושלים. צעיר בשנות ה-20 נעצר. “משטרת ישראל ממשיכה לפעול במטרה לסכל הפצת סמים מסוכנים,” נמסר.

שקיות קנאביס

משטרת ישראל מגבירה את קצב מעצרי הקנאביס בשבועות האחרונים, במקביל להתרחבות המסחר המקוון במריחואנה וחשיש, במה שהגיע השנה לשיא של כל הזמנים כפי שדיווחנו לראשונה השבוע.

לאחר שאתמול דווח על 50 ק”ג מריחואנה וחשיש שנתפסו בגבול מצרים בדרכם לישראל, הבוקר (ד’) מדווחת המשטרה על תפיסה של עשרות אצבעות חשיש ושקית קנאביס בחולון, וכן על תפיסה במרכז הארץ של 7 ק”ג קנאביס מחולק לשקיות שאמור היה על פי הדיווח להיות מופץ בירושלים.

שקיות קנאביס

על פי דיווח המשטרה הגיעו אמש (ג’) בלשים לבית במרכז הארץ, שם עצרו צעיר בשנות ה-20 לחייו לאחר שבמחסן הצמוד לבית נמצאו שקיות מלאות קנאביס.

על פי הדיווח מדובר במשקל של 7 ק”ג קנאביס שהיה מיועד להפצה וכן מדובר בצעיר שהשתחרר לפני 3 חודשים מהכלא בגין עבירות דומות.

“משטרת ישראל ממשיכה לפעול כל העת למען שלומם ובטחונם של האזרחים הנורמטיביים שומרי החוק בכך שפועלת הן במישור הגלוי והן במישור הסמוי במטרה לסכל ולמנוע הפצת סמים מסוכנים שעושים דרכם גם לידיהם של צעירים ובני נוער,” דווח.

“בלשי המשטרה הגיעו אתמול בערב לבית מגורים בו ,עפ”י החשד, שהה החשוד. הוא אותר ונעצר ובחיפוש שביצעו במחסן הצמוד לבית תפסו סמים מסוג מריחואנה שהיו ארוזים בשקיות,” דווח עוד. “החשוד, תושב מרכז הארץ בשנות ה 20, שהשתחרר לפני כשלושה חודשים מהכלא שם ריצה עונש מאסר בגין עבירות דומות, נעצר והובא לחקירה בתחנת שפט. היום יובא בפני בית המשפט להארכת מעצרו.”

שקיות קנאביס

שקיות קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר