טוען...

ניצני עוז: 7 דונם חממות מריחואנה הושמדו [וידאו]

9 חשודים נעצרו באחת מתפיסות גידולי הקנאביס הגדולות בהיסטוריה בישראל: לא פחות מ-7 דונם של חממות מלאות בשתילי מריחואנה נחשפו בישוב ניצני עוז שבשרון. המשק שייך לבעלה של שוטרת לשעבר. המשטרה ממשיכה ב”מלחמת החורמה” עליה הכריזה. צפו:

https://www.facebook.com/knbis/videos/1148619668558552/

משטרת ישראל הכריזה לאחרונה על “מלחמת חורמה” בגידולי הקנאביס הבלתי חוקיים הרבים בישראל. ההודעה באה לאחר שבוע של תפיסות גידולי קנאביס – 600 שתילים באזור נחל צין וחממות של 6 דונם באזור אשקלון.

כעת שיא חדש נרשם בישראל: לא פחות מ-7 דונם של חממות עם צמחי קנאביס נחשפו אמש באזור השרון, בישוב ניצני עוז. המשק שייך לבעלה של שוטרת לשעבר.

7 דונם חממות מריחואנה בשרון

7 דונם חממות מריחואנה בשרון

על פי דיווח המשטרה “תושב השרון, כבן 45 נעצר לאחר פעילות לילית של שוטרי משטרת ישראל ולוחמי מג”ב שתפסו בשטח אשר בבעלותו ששטחו 7 דונמים, חממות בהן מגדלים צמחי קנאביס”.

עוד נמסר כי “הוא נעצר ויחד עמו עוד 8 חשודים במעורבות בגידול הצמח האסור. מחר יובאו החשודים לדיון בבית המשפט והחקירה נמשכת.”

תפיסה מריחואנה ניצני עוז

תפיסה מריחואנה ניצני עוז

תפיסה מריחואנה ניצני עוז

תפיסה מריחואנה ניצני עוז

על פי הדיווח באתר “פוסטה“: “בתוך שתי חממות סגורות שבתוך המתחם מצאו הבלשים אלפי שתילי קנאביס, שלפי הערכות משקלם הכולל מגיע לטון ואולי אף יותר. בשל השעה המאוחרת בה אותרו השתילים, המיקום המדויק נשמר בסוד ובמהלך הלילה הוצבו במקום שוטרים לצורך אבטחת החממות שככל הנראה לא מעט עבריינים רצו לשים את ידם עליהן, עד שבשעות הבוקר הגיעו אל המקום כוחות משטרה נוספים. בשל גודלם הגדול יחסית של חלק מהשתילים, הבלשים נזקקו למסור חשמלי כדי לקצור אותם.”

“חלק מהחשודים מזוהים עם כנופיית פרדס כץ. לחלקם עבר פלילי. בלחסן, בן זוגה של שוטרת לשעבר, נעדר עבר פלילי, אך ככל הנראה מסובך בחובות בשוק האפור. ככל הידוע, בחקירתו הוא טען כי גידל את הקנאביס מאחר שנאמר לו כי מדובר בגידולים חוקיים, והכחיש כוונת סחר בהם. יתר החשודים שמרו על זכות השתיקה או הכחישו את המיוחס להם.”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר