640 שתילי קנאביס קטנים במיוחד נתפסו במושב בצפון

וידאו: לאחר תצפיות ומעקבים תפסו שוטרים “חממה ובה 640 שתילי מריחואנה” במושב ‘דבורייה’ שבגליל התחתון. במקום שורות של צמחי ענק נראים בסרטון של דוברות המשטרה ארגזים ובהם שתילים קטנים במיוחד. שלושה נעצרו בחשד לסחר בסמים.

במרבית דיווחי המשטרה על תפיסות של חממות ובהן מאות שתילים של סם מסוכן מסוג מריחואנה, נראים בתמונות שורות של צמחים בוגרים עשירים בפרחים שמנים המוכנים לקציר.

הפעם, בדיווח על חשיפת חממה ובה לא פחות מ-640 שתילי מריחואנה, נראים ארגזים ובהם שתילים קטנים בשלבים מוקדמים מאוד של הגדילה, כך שכלל אינם מכילים חומרים פעילים ורחוקים חודשים מבגרותם.

על פי דיווח המשטרה: “במסגרת פעילות של שוטרי ובלשי מג”ב, מוקדם יותר היום, הגיעו השוטרים לחממה מאולתרת ביישוב דבורייה שבגליל התחתון. בסמוך לחממה שהכילה מאות שתילי מריחואנה מיקמו השטרים מארב בציפייה לחשודים שיגיעו למקום. ואכן לאחר מספר שעות בהן פעלו השוטרים, הגיעו 2 חשודים שנעצרו בזמן שהשקו וטיפלו בשתילים.”

“עם ביצוע המעצר של שני החשודים, תושבי דבורייה בשנות ה-20 לחייהם הגיע חשוד נוסף, בעל המקום שנעצר גם כן והוא בשנות ה-50 לחייו. החשודים הועברו להמשך חקירה של משטרת ישראל.”

“המשטרה תפעל לאיתור מקומות בהם מנסים העבריינים לגדל מריחואנה מתוך כוונה למכור, לסחור ולהפיץ את הסם המסוכן ותפעל להבאתם של העבריינים לדין”.

640 שתילי מריחואנה קטנים במושב דבורייה

640 שתילי מריחואנה קטנים במושב דבורייה

640 שתילי מריחואנה קטנים במושב דבורייה640 שתילי מריחואנה קטנים במושב דבורייה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר