500 שתילי קנאביס נתפסו בשפרעם

המשטרה מדווחת על חשיפת דירה בשפרעם ובה 500 שתילי קנאביס בלתי חוקיים. שוטרים ובלשים שפשטו על הדירה ביום חמישי האחרון עיכבו שני חשודים תושבי העיר לחקירה.

משטרת ישראל מדווחת הבוקר (א’) על מבצע שנערך ביום ה’ בשבוע שעבר במהלכו נתפסו 500 שתילי קנאביס בדירה בשפרעם וכן עוכבו לחקירה שני חשודים באחריות על האופרציה.

“בתום פעילות סמויה שבוצעה על ידי יחידה מרכזית במשטרת ישראל במבצע כנגד מגדלי סמים, מפיצי וסוחרי הסמים, נחשפה בסוף השבוע מעבדת הידרו לגידול והפקת סמים מסוג מריחואנה בבית שכור בשפרעם,” דווח.

על פי הדיווח “ביום חמישי בשעות הערב המוקדמות פשטו בלשי משטרת ישראל על בית פרטי בשפרעם אשר הוסב למעבדת הידרו ועיכבו שני חשודים, תושבי העיר בשנות ה-40 לחייהם, שבחקירה נמצא כי קשורים לבית בו נתפסה מעבדת הסמים וצפויים בנוסף מעצרים נוספים”.

בפעילות נתפסו כ-500 שתילי קנאביס שגודלו במשקל המוערך על ידי המשטרה ב-30 קילוגרם. כמו כן נתפס ציוד המשמש לגידול השתילים: אמצעי חימום, תאורה ודישון.

מהמשטרה נמסר בתגובה: “משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה במסגרת מאמציה לסיכול יצור והפצת סמים מסוכנים.שוטרי משטרת ישראל פועלים על מנת להגן על האזרח הנורמטיבי שומר החוק החשוף לסכנות ממעשיהם של אלו העוסקים בפלילים”.

תפיסת קנאביס שפרעם

תפיסת קנאביס שפרעם

חדשות