טוען...

5 זני הקנאביס המובחרים של 2010

HAZE AUTOMATIC

Dina fem

זני קנאביס אשר “מופרחים אוטומטית” כבר די שכיחים ברחבי אירופה וקנדה בניגוד לארה”ב שם הם עדיין לא ממש נטמעו. אבל ככל שיותר ויותר מגדלים מבינים את הנוחות שבגידול זן של קנאביס  שמתחיל להפריח כשהוא מגיע לגודל מסוים – ללא כל שינוי במערך האור שהצמח מקבל – הזנים הללו יתחילו לתפוס יותר.

Haze Automatic

חברת Dinafem – שמגיעים מספרד, לקחו את הטעם והסוטול הפסיכו-אקטיבי של הסאטיבה Haze והכליאו אותו עם ה-Ruderalis בכדי להשיג את התכונות  “האוטומטיות” שלו וכך הם יצרו זן מיוחד במינו ושימושי מאוד.

כל עוד אין מזג אוויר שיוצר סכנה שהצמח יקפא מקור (קורה הרבה בקנדה וארה”ב, נדיר מאוד בישראל והמזרח התיכון), אתם יכולים לשתול אותו באדמה, לחזור אחרי 80 יום (!!) ולקבל צמח בוגר עם פרחים מוכנים.

גנטיקה : Haze x Ruderalis.

זמן פריחה : 10-11 שבועות.

אתר החברה: www.dinafem-seeds.com

BLUE DREAM

Clone Only

במהלך השנים האחרונות, “החלום הכחול” (סאטיבה דומיננטית) הפך להיות אחד הזנים האהובים ביותר בבתי-המרקחת בחוף המערבי של ארה”ב.

זן זה עשיר בטעם, ריח וכמובן בסוטול אפקטיבי. הסוטול, שנמשך לאורך זמן, מתחיל בראש ומסתיים בגוף, משאיר אותך מתפקד כמו שצריך אך בו-זמנית מסטול בצורה נעימה. הריח, שמזכיר קטורת, יחד עם הטעם החריף והפירותי שלו הופכים אותו לזן מצוין להכנת חשיש. הבעיה היחידה היא שחרקים קטנים אוהבים את הזן הזה בדיוק כמו כל השאר כך שצריכים להיות ערניים ולבדוק גם מתחת לעלים מחשש לנזקים.

גנטיקה : Blueberry x Haze hybrid.

זמן פריחה : 8-9 שבועות.

SOUR KUSH

DNA Genetics

SOUR KUSH
תושבי החוף המזרחי של ארה”ב, שכבר מכירים את הזן המוכר בשם “Headband” ישמחו לשמוע שהחבר’ה מ-“ד.נ.א גנטיקה” הוציאו גירסה משופרת להכלאה של דיזל וקוש. הזן המקורי זיכה אותם במקום השלישי בתחרות ה-“קנאביס-קאפ” של שנת 2009. הזן הזה, בעל ריח שמזכיר דלק וטעם של לימון חמצמץ, הוא גם מצוין בכדי לקחת ממנו ייחורים לגידול. כמו כן הוא מתחיל להוציא שרף בתקופה יחסית מוקדמת של הפריחה.

גנטיקה : Sour Diesel x OG Kush.

זמן פריחה : 9 שבועות.

אתר החברה : www.dnagenetics.com

JACK HERRER

Sensi Seed Bank

JACK HERRER
הזן הזה נמצא בשוק כבר שנים ונקרא על שמו של האקטיביסט המפורסם, מחבר הספר “המלך הוא עירום” (the emperor wears no clothes) – ג’ק הרר, שנפטר לא מזמן. “ג’ק הרר” הצמח הוא ללא ספק קנאביס איכותי, בעל ריח מיוחד וסוטול מצוין. חברי הצוות בבנק הזרעים של “סנסי” בחרו בו כזן האהוב עליהם. הוא גדל ומתמלא בשרף אפילו על הגבעולים שלו ולא מעט. מספיק לנו לראות שקרובי המשפחה שלו – Jack flash, Jack’s Cleaner, Candy Jack – כולם יצאו ממנו – מה שמעיד על החוזק של הצמח ועל כך שהרבה אנשים אוהבים להשתמש בגנטיקה שלו.

גנטיקה : Skunk #1 x Northen Light #5 x Haze.

זמן פריחה : 9-10 שבועות.

אתר החברה : www.sensiseeds.com

WRECKAGE

T.H.Seeds

WRECKAGE
לאחר עבודה של למעלה משני עשורים ושימוש בגנטיקות מצוינות, T.H.Seeds מביאים לנו את הזן הנ”ל.  עם שילוב בין שני הטעמים המצוינים של ההורים שלו אשר יוצרים טעם מעולה וכיף לעישון. הצד של הסאטיבה נותן לו גידול שנמתח לגובה. השבועיים האחרונים של הגידול הם פשוט תענוג לעיניים כאשר  החלק העליון הופך לסבך של צמחייה שמלאה בשרף.

חשוב לזכור ולהיזהר לא לתת לו יותר מידי מים או יותר מידי דשן.

הזרעים שלו מגיעים גם כ”נקביים” בלבד.

גנטיקה : S.A.G.E x Arcata Trainwreck.

זמן פריחה : 9 שבועות.

אתר החברה : www.thseeds.com

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר