5 שקיות קנאביס נתפסו בתוך אריזת ‘פרינגלס’

בפעם השנייה השבוע נתפסו אריזות חטיף ‘פרינגלס’ מזויפות המיועדות להסלקה: דוברות המשטרה מדווחת על תפיסה של 5 שקיות קנאביס קטנות שנמצאו בתוך האריזה כשמחצית ממנה מלא בחטיף והחצי השני מלא בקנאביס.

המשטרה עלתה על אחת השיטות הנפוצות להסלקת קנאביס: אריזות ‘פרינגלס’ מזויפות המיוצרות מראש כך שמחצית מהן מלא בחטיף והחצי השני מוסווה ומוסלק. בתחילת השבוע דווח על 10,000 זרעי קנאביס שנתפסו בנתב”ג באריזות מסוג זה, והבוקר (ה’) מדווחת המשטרה על תפיסה של 5 שקיות קנאביס קטנות באריזה דומה.

קנאביס בחטיף פרינגלס

על פי הדיווח: “אמש, במהלך פעילות יזומה של כוח יס”מ דן באזור הבורסה, זוהה רכב ובתוכו 3 חשודים. כאשר הגיעו השוטרים לרכב, הם הריחו ריח של סם והחלו בחיפוש ברכב. החיפוש לא העלה דבר ולכן הוחלט לזמן כלבת הרחה אשר תמשיך את החיפוש. ואכן, לאחר זמן קצר נשא החיפוש פרי כאשר הכלבה אחזה בפיה קופסת חטיפים אשר היתה מוסווית בתוך ערימת חטיפים במושב האחורי של הרכב.”

“הקופסה היתה מלאה בחטיפי ‘פרינגלס’ עד מחציתה ובחציה השני זוהה גליל פנימי אשר נפתח מלמטה ובתוכו הוסלקו הסמים,” דווח עוד. “2 החשודים (תושבי ת”א 26, 20) נעצרו ומעצרם הוארך עד יום שני. החשוד הנוסף אשר התכוון לקנות את הסמים שוחרר בתום חקירתו בתנאים מגבילים.”

קנאביס בחטיף פרינגלס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר