מגלגל...

5 סיבות טובות לגדל בבית במקום לקנות מדילרים

גידול קנאביס בבית מאפשר להנות מעלות נמוכה יותר של המוצר, איכות גבוהה יותר ובעיקר בטחון אישי ודיסקרטיות ללא מעורבות עם עבריינים. הנה 5 סיבות טובות לגדל קנאביס בבית ולא לקנות מדילרים:

גידול קנאביס בבית הוא אמנם תחביב מעט מסוכן (מבחינה חוקית בחלק מהמדינות), אך הוא טומן בחובו כמה יתרונות משמעותיים עבור הצרכן, בעיקר עבור צרכנים ותיקים וקבועים.

חשוב לציין כי אין להתחיל לגדל קנאביס בקלות ראש, ויש לזכור כי למרות הפעולה התמימה לכאורה, עדיין מדובר בעבירה פלילית במדינות מסויימות בעולם.

אז למה אנשים מגדלים קנאביס בבית? הנה 5 יתרונות של גידול ביתי:

1. חיסכון

מתחילים בכיס: בשוק הקנאביס השחור בישראל, גרם אחד של חומר יעלה לכם לפחות 100 ש”ח, מחיר גבוה יותר מזה שתשלמו על גרם אחד של זהב 14 קראט.

מאה שקל לגרם קנאביס
המחיר הממוצע בשוק: 100 ש”ח. לגרם.

במידה ובחרתם לגדל מספר עציצים קטן לשימוש אישי, עלויות החשמל של הגידול יהיו מזעריות לעומת הכמות היפה שתניבו במחזור אחד, ויעזרו לכם לחסוך המון כסף מיותר על פרחים (ראו: כמה עולה לגדל קנאביס). עם זאת יש לקחת בחשבון כי גידול קנאביס בבית הינה עבירה פלילית חמורה מעט יותר מאשר החזקה בלבד, וייתכן כי אם תיתפסו אתם עלולים לשלם אלפי שקלים נוספים לעו”ד.

גם זה בטח יעניין אותך

2. שיתוף

כפועל יוצא של העלות הנמוכה והכמות הגבוהה יחסית, גידול קנאביס בבית יאפשר לכם לעסוק באחד הערכים העליונים ביותר של תרבות הקנאביס העולמית: שיתוף עם חברים.

צרכני קנאביס רבים יעידו שהדרך הטובה ביותר לצרוך קנאביס היא בעישון קבוצתי עם חברים, ג’וינטים שעוברים הלוך-חזור בין כולם והרגשת “היי” משותפת שמשפרת את החוויה עבור כולם. בארה”ב, מיושם עיקרון זה באמצעות מסיבות ‘הוטבוקס’ בהן השיתוף הוא המסיבה עצמה.

גידול קנאביס בבית יניב מספיק תוצרת שתאפשר לפרגן לחברים המתקשים למצוא מקור טוב ואיכותי.

3. איכות

בשונה מהחומר האקראי שמסתובב בשוק בישראל, שחלקו הוא ‘חשאב‘ חסר ערך שאינו גורם להשפעה משמעותית, גידול ביתי יניב לכם בדרך כלל חומר ברמה טובה ביותר.

פרח קנאביס
גידול קנאביס ביתי יניב לכם תוצרת איכותית יותר מהחומר הממוצע שתמצאו אצל הדילרים

הסיבה לאיכותו הנמוכה של מרבית החומר בשוק היא העובדה שהוא מגיע מארגוני פשיעה, מהשטחים, סוריה או מצרים, ובדרך כלל מקורו בגידול חוץ (חממות נטושות) ברמה נמוכה ביותר בו מנסים המגדלים להפיק כמות מירבית ללא תשומת לב לאיכות. גידול ביתי זהיר ומוקפד, גם אם בוצע על ידי מגדל מתחיל, עשוי להניב תוצאות טובות יותר אם מקפידים על כל הכללים.

אם אינכם בעלי ניסיון קודם בגידול, מומלץ לקרוא את המדריך השלם לגידול קנאביס בבית, שיסייע לכם להפיק תוצרת איכותית כבר מההתחלה.

4. תחביב והשתייכות לקהילה

גידול קנאביס, כמו גידול עצמי של ירקות ופירות, הוא קודם כל תחביב שממלא שעות פנאי רבות ופותח את המגדל החדש לעולם שלם של תוכן, ובנוסף גם מתגמל אותו בתוצרת בסיום תהליך קצר יחסית (אפילו 8 שבועות).

מלבד התחביב העצמאי, גידול קנאביס מאפשר למגדל להיות חלק מקהילה פעילה יחסית בישראל, שפועלת בין השאר בפורומים ברשת ומזמינה מגדלים מכל הרמות לשתף ידע וללמוד שיטות וטיפים מהותיקים.

5. תחושה “ירוקה” בבית

כל אדם שגידל בעצמו כל סוג של צמח בגידול ביתי, יכול להעיד על האטמוספירה הירוקה והריחנית (ריח צמחים) שממלאת את חלל הגידול, ובמספר עציצים גבוה יותר גורמת לחדר להרגיש כמו מיני ג’ונגל שמכניס מעט מן הירוק והטבע אל תוך הבית.

איש מעשן ג'וינט על רקע צמחי קנאביס רפואי
הצמחים נותנים לבית תחושה של מיני ג’ונגל – עם אטמוספירה ירוקה וריחנית

צמח הקאביס הוא אחד הצמחים בעלי הריח החזק ביותר, ועד שתגיעו למצב בו תרצו להחביא אותו מהשכנים, הוא ימלא את הבית בריח עדין ונעים באופן שוטף. חשוב לציין שאנשים המתקשים עם ריחו של הצמח יגלו כי בלתי אפשרי לגדל אותו בחלל סגור.

ראו עוד:
8 טיפים לצרכני קנאביס מתחילים
10 טיפים חשובים לגידול קנאביס בבית
10 טיפים חשובים לגידול זני קנאביס אוטומטיים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר