5 מוזיקאים מפורסמים שנכנסו לעסקי הקנאביס

בשנים האחרונות הקימו מוזיקאים מפורסמים הידועים בתמיכתם בצמח הקנאביס, ליינים עצמאיים לממכר קנאביס ומוצרים נלווים. מסנופ דוג ועד מליסה אתרידג’ – הקשר בין קנאביס למוזיקה מעולם לא נראה הדוק יותר.

עולם המוזיקה הוא אחד העולמות הקרובים והקשורים ביותר לעולם הקנאביס. עשרות מוזיקאים גדולים במהלך הזמנים הודו בצריכת קנאביס ואף תיארו כיצד מסייע להם הצמח מבחינה מוזיקלית.

בתקופה האחרונה נכנסו מספר מוזיקאים מפורסמים לעסקי הקנאביס החוקי בארצות הברית, והקימו ליינים ומותגים עצמאיים לממכר מריחואנה ומוצרים שונים.

סנופ דוג – מגזין הקנאביס “מרי ג’יין”

הראפר סנופג דוג מעשן בלאנט
סנופ דוג – הבעלים הטרי של הליין ‘מרי ג’יין’

הראפר המפורסם סנופ דוג, שהיה מזוהה עם הצמח לאורך כל הקריירה שלו ואף הפך את ה’בלאנט’ לסימן ההיכר שלו, הכריז בחודש שעבר על הקמתו של מגזין הקנאביס החדש שלו “מרי ג’יין”, אשר צפוי להתחיל לפעול כבר בחודש הבא.

האתר החדש יתפקד כמגזין תקשורתי בתחום הקנאביס, וכן תשודר בו תוכנית בשם “דיפלאוורד” (Deflowered) במסגרתה מספרים צרכני קנאביס על חוויות, כשהם תחת השפעה.

“אנחנו נהיה כמו האנציקלופדיה של עולם הקנאביס,” אמר סנופ על במת כנס של אתר הטכנולוגיה טק-קראנץ’ (TechCrunch) בו הוכרז על המגזין החדש, “אני גאה מאוד לומר שמרי ג’יין יהיה הדלת דרכה אנשים יצאו מהארון. נהיה עולם טוב יותר אם כולם יצאו מהארון ויגידו שהם נהנים לעשן.”

מליסה אתרידג’ – יין קנאביס יוקרתי

המוזיקאית מליסה אתרידג'
מליסה אתרידג’ – שילוב יוקרתי בין יין לקנאביס

מליסה אתרידג’, כוכבת הרוק האמריקאית שהחלה לתמוך בלגליזציה העולמית לאחר שניצחה את סרטן השד, הקימה בחודש אפריל האחרון מותג יין קנאביס חדש בשם ‘נו לייבל’ (Know Label), הנמכר כעת על בסיס הזמנות פרטיות במדינת קליפורניה בלבד.

“קנאביס ויין הם שני מוצרי תענוגות שקיימים כבר אלפי שנים בנפרד,” אמרה מליסה במהלך ראיון שנערך עימה, “אך כעת ניתן לשלב ביניהם ולקבל את החוויה המלאה.”

באתר החדש שהקימה, חושפת מליסה את הציבור למוצר החדש, מותך תקווה כי השילוב האלגנטי עם היין יסייע להרחיב את קהל היעד של המוצר ולחשוף ציבור רחב יותר ליתרונות הקנאביס.

ראו: איך להכין יין קנאביס

ווילי נלסון – ליין לממכר מריחואנה איכותית

זמר הקאנטרי ווילי נלסון
ווילי נלסון – ליין קנאביס חדש הנושא את שמו

ווילי נלסון (82), אחד מזמרי הקאנטרי המפורסמים ביותר בעולם ומי שהיה שותף מוכר למאבק למען הלגליזציה במשך עשורים רבים, הכריז לפני שבועיים על פתיחתו של ליין חדש לממכר מריחואנה איכותית, הנושא את שמו.

הליין החדש שזכה לשם ווילי’ס ריזרב (Willie’s Reserve) – או בתרגום ישיר “השמורים של ווילי” – הוא תוצרו של שיתוף פעולה בין נלסון לחברת השקעות ניו יורקית בשם ‘טואטרה קפיטל’, שגייסה כבר 26 מיליון דולר לפיתוח עסקים בתחום הקנאביס החוקי.

המריחואנה של ווילי צפויה להתחיל להימכר בקרוב רק במדינות בארה”ב בהן הקנאביס הוגדר כחוקי – משמע בוושינגטון, קולורדו, אורגון ואלסקה, אך עם התרחבות הלגליזציה, היא צפויה להגיע לכל מדינה שתאשר את החוקים החדשים.

ויז קאליפה – קאליפה קוש

הראפר וויז קאליפה
וויז קליפה – פיתח זן אינדיקה חדש הנושא את שמו

הראפר ויז קאליפה, שנעצר בשנה שעברה בעקבות החזקת חצי גרם מריחואנה בלבד, החל לשווק בשנה האחרונה זן קנאביס חדש הנושא את שמו – קאליפה קוש (Khalifa Kush).

זן האינדיקה החדש פותח בשיתוף פעולה עם ספקית הקנאביס Cookie Co מקליפורניה, האחראית על זן הקנאביס המפורסם ‘גירל סקאוט קוקיז’.

בראיון שנערך עימו ציין קאליפה כי אותה הספקית היא גם הספונסרית הרשמית שלו בתחום העישון ומספקת לו בחינם את כל המריחואנה שהוא מסוגל לעשן.

בוב מארלי – המסורת המשפחתית מתרחבת

בוב מארלי מעשן ג'וינט מריחואנה
בוב מארלי – שם המשפחה שהפך למותג הגדול

אמנם בוב מארלי הלך לעולמו לפני 24 שנים ולא נכנס לעסקי הקנאביס עצמו, אך המורשת המשפחתית שהשאיר אחריו רק הולכת ומשתבחת עם השנים.

המותג המשפחתי ‘מארלי נטורל‘ (Marley Natural) שנמצא בבעלותה של חברה להחזקת נכסים עוסק במכירת מוצרי קנאביס לטיפוח העור וכן אקססוריז שונים המזוהים עם אגדת הרגאיי.

ראו עוד:
מפורסמים ישראלים תומכי קנאביס ולגליזציה
10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון מריחואנה
מחקר מצא: LSD עושה את המוזיקה טובה יותר
צפו: ויז קאליפה וסנופ דוג בסרט סטלנים על תרבות המריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר