5 דמויות מצוירות והסמים שהן כנראה היו אוהבות

בחלק מהסדרות המצוירות, ישנן דמויות המציגות מאפייני התנהגות התואמים את השפעתם של סמים שונים כמו מריחואנה ו-LSD. הנה 5 דמויות מפורסמות והסמים שהן כנראה היו אוהבות.

סדרות מצוירות המיועדות ברובן לקהל הצעיר, מכילות לא פעם שלל מסרים סמויים ובדיחות המיועדות לקהל בוגר יותר של הורים הצופים בטלויזיה יחד עם ילדיהם.

בחלק מהסדרות קיימות דמויות מסוימות אשר התנהגותן, שאמורה להיראות משעשעת וטפשית בעיני הילדים, מציגה למעשה מאפיינים המזוהים עם השפעתם של סמים שונים.

אחרי שלפני שנה הצגנו לכם את כוכבי דיסני האהובים כשהם תחת השפעת סמים, הנה 5 דמויות מצוירות מפורסמות מנקודת מבט קצת אחרת:

שאגי וסקובי דו – מריחואנה

במקרה של שאגי ההיפי המובהק וכלבו האהוב סקובי דו מסדרת הילדים המיתולוגית, הקשר למריחואנה ברור לחלוטין. החל ממגורים בוואן עם וילונות חרוזים ומיטה ועד מאנצ’ תמידי המהווה מעין בדיחה מתמשכת לאורך הסדרה, צמד “ציידי המפלצות” הם הצ’יצ’ וצ’ונג של עולם הסדרות המצוירות.

ShaggyScooby
שאגי וסקובי דו – מריחואנה

דובוני אכפת-לי – LSD

עולמם הצבעוני של הדובונים אשר מורכב מעננים, כוכבים נוצצים וקשתות בענן נראה כאילו נלקח היישר מתוך טריפ LSD רציני. בנוסף לכך, האהבה כלפי כל דבר וכל אחד אשר מאפיינת את דובוני האכפת-לי, דומה להשפעה המתוארת על ידי אנשים שצרכו את הסם.

גם זה בטח יעניין אותך
CareBears
דובוני אכפת לי – טריפ LSD צבעוני

פפה לה פיו – אקסטזי

אחת מתופעות העיקריות של צריכת MDMA, החומר הפעיל באקסטזי, היא חשק מיני מוגבר ואף קיצוני. פפה, הבואש המפורסם מסדרת הלוני-טונס אשר מסתבך בכל פעם מחדש בגלל החשק המיני המוגזם שלו שלא פוסח גם על בני מינו שלו, הוא דוגמא משעשעת להשלכות של צריכת אקסטזי.

Pepe_Le_Pew
פפה לה-פיו – אקסטזי

רואד ראנר – קריסטל מת’

הסם המתאר בצורה הטובה ביותר את התנהגותה של הציפור הכחולה שטסה במהירות ומשאירה אבק לזאב הערבות בכל פעם מחדש, יכול להיות כל סוג של סם ממריץ כדוגמת קוקאין. אך כיוון שהסדרה מתרחשת בערבות המדבריות של טקסס (בהן צולמה גם הסדרה “שובר שורות“), קריסטל מת’ נראה כמו התשובה ההגיונית למרץ הבלתי נדלה של הרואד ראנר.

Roadrunner
רואד ראנר – קריסטל מת’

בריאן גריפין – אלכוהול

במקרה של הכלב המפורסם מהסדרה “איש משפחה”, השימוש באלכוהול הוא פחות סמוי. בתור הדמות המשכילה וההגיונית בסדרה, בריאן מראה קשר אדוק עם אלכוהול בכלל ומרטיני בפרט, עם משפטו המפורסם “על איזו רגל צריך להתחכך בבר הזה כדי להשיג מרטיני?”

עד כמה פחות סמוי? בחיפוש תמונות בגוגל, ניתן לראות שכמעט בכל תמונה שנייה מופיע בריאן עם כוס מרטיני בידו.

BrianGriffin
בריאן גריפין – אלכוהול

מקור

ראו עוד:
סדרות אנימציה וקנאביס
הפרח – סרטון אנימציה מציג את נזקי האיסור על קנאביס
צ’יץ’ וצ’ונג – הסרט המצוייר

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר