443 שתילים נתפסו בבית בישוב מטה יהודה

בפשיטה שנערכה השבוע על בית פרטי במושב מטה יהודה, נתפסו 443 שתילי קנאביס שפוזרו בכל ששת חדרי הבית וכן כמות גדולה של ציוד המיועד לגידול השתילים, ששוויו מוערך במיליוני שקלים.

שוטרים מתחנת מטה יהודה פשטו השבוע על בית פרטי ביישוב, בו מצאו 443 שתילי מריחואנה וכן ציוד גידול ששוויו מוערך במיליוני שקלים, כך על פי הדיווח.

לפי הדיווח, הזוג שהשכיר את הבית הסב את כל 6 החדרים בבית לחדרי גידול, שכל אחד מהם מוקדש לשלב אחר במחזור הצמיחה והפריחה של השתילים. שווי המערכת המורכבת שנבנתה ברחבי הבית כולו, וכללה גם תעלות אוורור ותשתיות חשמל תעשתיות, מוערכת על ידי המשטרה במיליוני שקלים.

הבית נחשף לאחר שהמשטרה קיבלה מידע מוקדם מהשכנים, שהבחינו כי הבית ששכרו בני הזוג הפך לשטח הסגור על ידי גדר גבוהה ומוגן על ידי כלב שמירה, וכי הפעילות במקום ירדה בצורה משמעותית.

“זיהינו תוך כדי תנועה את הפעילות החריגה”, מסר מפקד משטרת מטה יהודה, רפ”ק חגי כהן. “הבנו כי כבר כמה שבועות מתרחשים שינויים ולאט לאט הפאזל התחיל להיאסף”. לאחר איסוף המודיעין ווידוא כי בתוך הבית אכן מתבצע גידול לא חוקי של קנאביס, פשטו לבסוף השוטרים על הדירה ונדהמו מהיקף התכולה שמצאו בתוכה.

“זה לא נתפס, מה שנמצא בתוך הדירה”, מספר רפ”ק כהן. “המעבדה, הגידול, הייצור. אפשר היה לראות את הטוטאליות בהשקעה. זו היתה דירה יפה, ועצוב לראות איך הכל בה סבב סביב העציצים והמנורות”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר