4 תושבי חיפה נעצרו – הפיצו קנאביס במונית ספיישל

המשטרה מדווחת על מעצרם של 4 תושבי חיפה, כולל בעל ואשה, שעל פי החשד הפיצו קנאביס דרך 'טלגראס' בכל רחבי הארץ באמצעות מוניות.

לאחר חקירה סמויה עצרה המשטרה אמש (ב’) רשת של ארבעה תושבי חיפה בגין הפצה ומכירת קנאביס באמצעות יישומון הטלגרם ותוך העברת המשלוחים באמצעות נהג מונית, כך על פי דיווח המשטרה הבוקר.

בלשי משטרה עצרו אמש במקביל 3 חשודים בשנות ה-30 לחייהם (שניים חשודים בניהול הרשת ונהג מונית) וכן חשודה נוספת (בת 29, אשתו של אחד העצורים) בחשד למעורבות בפעילות הרשת.

לצפייה בוידאו לחצו כאן.

על פי דיווח המשטרה הארבעה מכרו כמויות גדולות של קנאביס, אותם העבירו גם לסוחרים אחרים וגם ללקוחות פרטיים.

המשטרה מציינת כי “מפרטי החקירה הסמויה, שהבשילה אמש למעבר לשלב הגלוי, עולה כי הארבעה חשודים כי סחרו בסמים באמצעות אפליקציה סלולארית (‘טלגראס’), תוך ניסיון הסוואתם בשמות פיקטיביים”.

סחר טלגראס מונית חיפה

עוד דיווחו כי הארבעה “ניהלו מחיפה רשת סחר ארצית, כשהם מתאמים העברת סמים בכמויות גדולות אל הלקוחות בכל רחבי הארץ, באמצעות מונית ‘ספיישל’, כשכאמור נהג המונית הוא אחד מחברי הרשת”.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי “משטרת ישראל הפעילה את מיטב האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה, והצליחה לחשוף את זהותם של חברי הרשת ב’טלגראס’, תוך מעקב אחר פעילותם לשם איסוף הראיות הנדרשות ומעצרם אמש, לצד תפיסת סמים בשלב האחסון וההעברה.”

סחר טלגראס מונית חיפה

ארבעת החשודים יובאו הבוקר (13.11.18) לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.

על אף הרעיון המקורי להפיץ קנאביס בעזרת מוניות, לא מדובר בפעם הראשונה שהדבר קורה. לפני כחצי שנה נעצרו בתל אביב סוחרים במקרה דומה (פרטים כאן).

סחר טלגראס מונית חיפה

סחר טלגראס מונית חיפה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר