טוען...

4 ק”ג חשיש בירושלים, מרדף בהרצליה ושקיות קנאביס בצפון

השבוע היה עמוס במיוחד בפעילות המשטרה בתפיסות קנאביס וחשיש בכל רחבי הארץ, החל ממרדף אחר סוחר במרכז הארץ, חשיש בירושלים, נהג מונית שביצע משלוחים עד הבית ודירות גידול בצפון.

מלבד הנהגת שנתפסה בתחילת השבוע עם משלוח מנות לפורים שהיה מלא בעוגיות חשיש, היו לא מעט תפיסות ומעצרים השבוע של המשטרה נגד מגדלי, סוחרי וצרכני קנאביס בכל רחבי הארץ.

בתחילת השבוע הוגש כתב אישום נגד תושב עכו “החשוד בהפעלתה של מעבדת הידרו בנהריה”, כך על פי דיווח המשטרה. על פי הדיווח “במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, עצרו לפני כשבועיים, בלשי משטרת ישראל, תושב עכו בשנות ה-30 לחייו, בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה. בתוך כך, הבלשים ערכו תצפית לעבר דירה באכזיב ובעת המעבר לשלב החקירתי הגלוי, עצרו את החשוד בעת יציאתו מהמקום וחשפו בעת החיפוש מעבדה ובה 128 שתילים של חומר החשוד כסם מסוג קנאביס. החשוד נעצר לחקירה בתחנת המשטרה בנהריה וכלל הממצאים נתפסו להמשך מיצוי ראיות. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר, כאמור, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום נגד החשוד ובקשה למעצרו עד תום ההליכים נגדו”.

צמחי קנאביס נתפסו משטרה עכו
תמונת “המעבדה” שנתפסה בנהריה

חוש הריח המפותח של “אלזה” הכלבה הוביל לגילוי צמחי קנאביס במתחם מגורים בלוד. על פי דיווח המשטרה “בפעילות יזומה של המשטרה כנגד החזקה ושימוש באמל”ח בלתי חוקי וסחר בסמים בחברה הערבית, ביצעו אמש בלשי תחנת לוד ולוחמי מג”ב בסיוע הכלבה ‘אלזה’, חיפוש ייזום במתחם מגורים בלוד. במהלך החיפושים במתחם לא אותר דבר, עם יציאת הכוחות מהמקום לעבר הרכבים, החלה הכלבה ‘אלזה’ להוביל את הכוחות לעבר מחסן הנמצא במרחק שני בתים ממקום החיפוש. עם כניסת הכוחות למחסן התגלתה במקום מעבדה לגידול מריחואנה בשלב מתקדם, סה”כ נתפסו כ-100 שתילים במשקל כולל של כ-70 ק”ג. לאור היותו של בעל המחסן חולה קורונה מאומת, הוא לא נעצר בשלב זה אולם זהותו ידועה והוא יחקר עם סיום הבידוד”.

סרטון של “אלזה” הכלבה
צמחי קנאביס נתפסו משטרה לוד
צמחי הקנאביס שנתפסו בדירה בלוד

חדר גידול קנאביס נתפס גם בראשל”צ השבוע. על פי דיווח המשטרה “במסגרת המאבק שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, ערכו היום בלשי תחנת ראשל”צ בשיתוף יחידה 101 מג”ב מרכז פעילות יזומה במהלכה אותרה מעבדת סמים בדירה בשכונת השומר בראשל”צ. בחיפוש בדירה, נתפסו כ-190 שתילים של חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה במשקל כולל של 105 ק”ג. החשוד (33, לוד) נעצר בדירה והובא לחקירה בתחנה. מחר יובא בפני שופט בבקשת בכוונת המשטרה להאריך את מעצרו”.

סרטון מהתפיסה בראשל”צ

שוב בראשל”צ, השבוע הוגש כתב אישום לבית משפט השלום בראשל”צ כנגד תושב ראשל”צ בן 24 בגין סחר בסמים במהלך החודש האחרון למספר רב של לקוחות ביניהם גם קטינים. על פי דיווח המשטרה “בעקבות מידע שהתקבל בתחנת ראשל”צ, נפתחה חקירה כנגד תושב העיר בחשד כי הוא סוחר בסמים מסוג קנאביס בכל רחבי הארץ כשאת המשלוחים מבצע עבורו נהג מונית. בתאריך 18.2.21 אותר החשוד ולאחר שניסה להימלט מהשוטרים, נעצר לחקירה. מעצרו הוארך מעת לעת ועם סיומה של החקירה, הגישה כאמור יחידת התביעות במחוז מרכז, כתב האישום המכיל 16 סעיפי אישום בעבירות של סחר והספקת סמים מסוכנים. כמו כן, הוגשה בקשה למעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.”

תפיסה שקיות קנאביס ראשל"צ משטרה
שקיות קנאביס שנתפסו אצל נהג המונית בראשל”צ

חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום נגד תושבת קרית מוצקין החשודה בהפעלת חדר לגידול קנאביס בעיר. על פי דיווח המשטרה “במהלך פעילות ממוקדת שביצעו לפני כשבוע שוטרי משטרת ישראל בתחום הסמים, למען שלום הציבור, השוטרים חשפו בקרית חיים מעבדת הידרו ובה עשרות שתילים החשודים כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של כ-15 ק”ג. כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי והחשודה, תושבת קרית מוצקין בת 33 נעצרה לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרה של החשודה הוארך מעת ועת והבוקר, כאמור, תגיש נגדה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים לבית משפט השלום בקריות”.

תפיסה משטרה גידול קנאביס קרית מוצקין
צמחי קנאביס בדירה של תושבת קרית מוצקין

4 ק”ג חשיש נתפסו בירושלים. על פי דיווח המשטרה “צוות שיטור עירוני שפעל אמש במזרח העיר הבחין ברכב שעורר חשדו. בבדיקה נמצאו ברכב סמים במשקל רב. במהלך פעילות של צוות שיטור עירוני אמש בבית חנינא, הבחין הצוות ברכב שעורר חשדו ואחד מיושביו שהבחין בהתקרבותם החל נמלט ואילו החשוד השני נתפס על ידם. בחיפוש ברכב נמצאו פלטות של סם מסוג חשיש במשקל של למעלה מ-4 ק”ג. החשוד (32, שגב שלום) נעצר והועבר לחקירה במשטרה ובהמשך הלילה נעצר בדרום שותפו (43, שגב שלום) על פי החשד והועבר גם הוא לחקירה בירושלים”.

תפיסת חשיש משטרה ירושלים
4 ק”ג חשיש נתפסו בירושלים

המשטרה עצרה אתמול גבר מרעננה לאחר שנמלט ממחסום משטרתי ולאחר שנמצא ברשותו חומר החשוד כקנאביס ומחולק לשקיות. על פי דיווח המשטרה “המשטרה פתחה אתמול בחקירה לאחר ששוטרים שפעלו במחסום משטרתי ברח’ קרן היסוד בהרצליה הבחינו ברכב שעורר את חשדם, כשנהג הרכב חוצה קו הפרדה רצוף, נוסע בניגוד לכיוון התנועה ומסכן את משתמשי הדרך. בתוך כך ובסיום מרדף שוטרי תחנת גלילות עצרו את נהג הרכב, בשנות ה-30 לחייו מרעננה ובחיפוש ברכבו מצאו חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה, מחולק לשקיות וכסף מזומן. בהתאם לצורכי חקירה וממצאיה החשוד שוחרר בתנאים מגבילים ובהם 5 ימי מעצר בית”.

תפיסה שקיות קנאביס משטרה רעננה
שקיות קנאביס שנתפסו רכבו של תושב רעננה לאחר מרדף

המשטרה עצרה אתמול גבר מאופקים לאחר שבבדיקה במחסום משטרתי ברמת השרון נמצא ברכבו חומר החשוד כקנאביס מחולק לשקיות. על פי דיווח המשטרה “המשטרה פתחה אתמול בחקירה לאחר ששוטרים עצרו רכב במחסום משטרתי ברח’ סוקולוב ברמת השרון. במהלך הבדיקה השוטרים הריחו ריח חריף של סמים ובחיפוש ברכב השוטרים מצאו חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה מחולק בתוך מעטפות ואלפי ₪ במזומן. בתוך כך, שוטרי תחנת גלילות עצרו את החשוד, בשנות ה-30 לחייו מאופקים והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה ובהתאם לצורכי חקירה וממצאיה שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים”.

תפיסה מעטפות קנאביס רמת השרון משטרה
מעטפות קנאביס ברמת השרון

המשטרה עצרה השבוע בקרית ים את תושב אום אל פחם ו-2 תושבי הצפון בחשד שהחזיקו חומרים החשודים כקנאביס וחשיש שלא לצריכה עצמית ורכוש החשוד כגנוב. על פי דיווח המשטרה “במסגרת האכיפה היזומה והממוקדת של משטרת ישראל נגד עבירות בתחום הסמים למען שלום הציבור ובטחונו, תפסו היום שוטרי משטרת ישראל בדירה בקרית ים, חומרים החשודים כסמים מסוכנים מסוג קנאביס במשקל של כ-2 ק״ג וכן חומר החשוד כסם מסוג חשיש ורכוש החשוד כגנוב. בנוסף השוטרים תפסו בדירה כ-10,000 ש״ח שהוחרמו לצורך הליך חילוט. השוטרים עצרו את החשודים, תושב אום אל פחם ו-2 תושבי הצפון בשנות ה-20 לחייהם, לחקירה בתחנת משטרת זבולון. בכוונת המשטרה לבקש מחר להאריך את מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחיפה”.

תפיסת קנאביס משטרה קרית ים
קנאביס וחשיש שנתפסו אצל סוחר

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר